0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Yorumlar

Polat Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Telefon numarınızı bize iletin, biz sizi arayalım !

0216 314 83 80

 • Melih Altun 11.06.2015

  İş yerimizin komple temizlik işlerini Polat temizliğe veriyoruz ve bu zamana kadar da her hangi bir sıkıntı ile karşılaşmadık ama size de defalarca söylediğim gibi periyodik temizliklerde sabit bir çalışma ekibinin gelmesinden yanayım teşekkür ederim.

 • Meltem Tunç 08.06.2015

  Evimde ki eşyaları tahrip etmediğiniz için her bölgeye hassas davrandığınız ve işi bilen personellerle çalıştığınız için teşekkür ederim. Bir çok firma ile anlaştım ancak bu güler yüz ve hassasiyet ile ilk defa tanışıyorum.

 • Murat Özen 07.06.2015

  dış cephe cam temizlik konusunda 1 ay önce anlaştığımız Polat temizlik den son derece memnun kaldık binamız farklı bir görünüm kazandı her bölgeye yapılan ulaşım son derece başarılı ve köklü bir firma tebrikler…

 • Nurcan Topçu 07.06.2015

  Evimiz geçtiğimiz sene sele maruz kaldı elektronik eşyalar ve mobilyalar ciddi zarar görmeden hızlıca eşyaları boşaltıp vakumlu cihazlarla evi temizleyen ve maddi hasarı en aza çeken Polat temizliğe çok teşekkür ediyorum bu hassasiyetiniz ve çalışanlarınızın insani tavrı size hep kazandıracaktır.

 • Özlem Erkin 04.06.2015

  Çalışan bir bayanım bu yüzden sık sık temizlik yardımına ihtiyaç duyuyorum ve bu zamana kadar da bir çok firma ile çalıştım ama en memnun kaldığım Polat temizlik olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim evin yapısına göre değil malzemenin yapısına göre çok ince bir temizlik çalışması yapılmak da haftalarca kaba temizlik haricinde iş çıkmadı desem yeridir.

 • Seda Kızılırmak 28.05.2015

  Koltuklarımın bakımı ve temizliği ile alakalı bir şikayetim yok fakat süre olarak konuştuğumuzdan fazla sürdü ve zor durumda kaldım tekrar çalışmayı düşünüyorum ama vakit sıkıntısını aşmanız halinde tekrar iletişime geçebilirim.

 • Semih Altınok 26.05.2015

  Binalarımızın iç ve dış cephe temizliklerini yıllardan beri emanet ettiğimiz Polat temizlik ve çalışanlarına teşekkür ederim profesyonel ve insani yanınızı da çok taktir ediyorum dış cephe temizlik ve bina temizlik konularında tek adres olduğunuzu rahatlıkla söyleyebilirim.

 • Sinan Bayraktar 17.05.2015

  halı ve halıflekslerimi ilk defa size veriyorum ve özenli çalışmanızdan dolayı size teşekkür ederim. Görüşmemizde belirttiğim gibi yeni aldığım halıların dokusunda her hangi bir tahribat yapmamanız özellikle çok mutlu etti bundan sonra ilk tercihim siz olacaksınız bir çok firma ile çalıştım dilim epey bir yandı ama sizde karar kıldım diyebilirim.

 • Tekin Duvarbaşı 12.04.2015

  Camların çift yüzeyinin temizlenmesi ve ofis eşyalarının zarar görmeden ve yerleri değiştirilmeden yapılması son derece güzel ofis çalışanlarımız kadar patronumuzun da memnun kaldığını söylemeliyim periyodik temizliklerde de aynı özen ve disiplini görüyoruz …

 • Ulvi Yılmazoğlu 04.04.2015

  Arkadaşımın önerisi üzerine tercih ettim ve memnun kaldım özellikle kullandığınız kimyasalların yapıya zarar vermemesi çok hoşuma gitti. İleride diğer inşaat sonrası temizlik hizmetlerimizde de sizinle anlaşmak istiyorum her bir yapıda bu özenli çalışmayı umarak teşekkür ediyorum.

Sizde Yorum Yapın

Lütfen tüm alanları eksiksiz doldurunuz