0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Yorumlar

Polat Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Telefon numarınızı bize iletin, biz sizi arayalım !

0216 314 83 80

 • Yusuf Yüksel 29.03.2015

  Çevreye zarar vermeden ve herhangi bir şikayet almadan anlaştığım tek temizlik firması Polat temizlik uyguladığınız temizlik ve kaliteli kadronuz ile bu dış cephe temizlik sektörünün öncüsü olduğunuzu düşünüyorum.

 • Zafer Dursun 08.03.2015

  Okulumuzu belli aralıklarla temizlik şirketlerine emanet eden ve bu konuda tecrübe sahibi olmuş biri olarak Polat temizlik den memnun kaldım sınıfların hijyeni ve her odada farklı temizlik teknikleri ilk defa gördüğüm bir sistemdi kullanılan malzemelerde bu sektörde öncülerden olduğunu kanıtlar cinsten.

 • Murat Büyükoğlu 12.02.2015

  Çalıştığım için temizlik yapmaya fırsat bulamadığımdan evimin hali içler acısıydı. İnternetten araştırdığımda karşıma birçok temizlik şirketi çıktı ama güvenemedim. Polat temizliği bir arkadaşım tavsiye etti. İki kişi gönderdiler ve evimi pırıl pırıl yaptılar. Periyodik olarak temizletmeye karar verdim. Teşekkürler Polat temizlik.

 • Meliha Şenel 06.02.2015

  Ev temizliği konusunda her firmaya güvenilmiyor ne yazık ki. Bu yüzden referans çok önemli. Polat temizlik şirketini bana tavsite ettiklerinde biraz tereddüt etmiştim fakat yaptıkları temizliği gördükten sonra tereddütüm kalmadı. Bende herkese tavsiye edebilirim. İşini titizlikle yapan bir firma olduğunu söyleyebilrim.

 • Hamiyet Yücel 18.01.2015

  Koltuklarım için çağırmıştım. İlk günkü gibi olmasa da kirden eser bırakmadılar. Koltuklarım tertemiz oldu

 • Hatice Bağlars 24.12.2014

  Temizlik işini güzel yapıyorlar fakat biraz yönlendirme gerekiyor. Ama gene de diğer temizlik şirketlerine nazaran itina gösteriyorlar ve en önemlisi eleştiriye açıklar

 • Semiha Zorlu 26.10.2014

  Geçen hafta anlaştık firmayla. Evimi tadilat yaptırmıştım o yüzden çok iyi bir temizliğe ihtiyacı vardı. Polat temizlik şirketi dört kişilik ekip gönderdi. Sabah dokuzda başladılar temizliğe ve saat dörtte bitirdiler. Çok güzel temizlediler ben memnun kaldım hizmetlerinden aldıkları parayı hak ettiklerini düşünüyorum.

Sizde Yorum Yapın

Lütfen tüm alanları eksiksiz doldurunuz