0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Dış Cephe Cam Temizlik

DIŞ CEPHE TEMİZLİK !
Aradığınız çözümler.

POLAT TEMİZLİK

Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Temizlik

Tüm dış cephe temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir dış cephe temizlik şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Dış Cephe Temizlik modern yaşamın bir parçasıdır. Gelişen inşaat sektörü ve kullanılan son teknolojik yapı malzemelerinin temizlenmesi oldukça güçtür bu yüzden Dış Cephe Temizlik büyük öneme sahiptir. Çevreye duyarlı ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için binaların plazaların apartmanların ve gökdelenlerin dış cephe temizliklerinde çok dikkatli olmak gerekmektedir. Çoğu zaman yağmur suları rüzgârla beraber gelen çevresel etkenler, toz, toprak ve kimyasal atıklar dış cephelerde iz bırakır bunu kalıcı hale getirmemek için yerinde müdahaleler ve uygun temizleyiciler kullanılmalıdır.

Dış Cephe Temizlik

Polat temizlik olarak profesyonel yapımız ve uzman ekibimiz yapılması gereken her şeyi yapmakta ve yapının sağlıklı bir görünüme kavuşması sağlanmaktadır.

Dış Cephe Temizlik hizmeti gören yapılar ile görmeyen yapılar arasında ciddi farklar vardır. Dış Cephesi periyodik olarak temizlenen binalar daha sağlıklı ve daha uzun ömürlüdür. Dış Cephe Temizlik hizmeti görmemiş veya amatör firmalarca temizliği yapılmış binaların yapı malzemelerinin de zarar gördüğü saptanmıştır. Dış Cepheler kompozit, prekast, alüminyum, metal, cam, doğal taş gibi yüzeylere sahiptir. Firmamız Polat temizlik dış cephe ne olursa olsun bütün yüzeylerde Dış Cephe Temizlik işlemini gerçekleştirebilecek envantere ve teknolojik alt yapıya sahiptir. Her yüzeyde farklı malzeme ve çalışma tekniği kullanılır.

Dış Cephe Temizlik çalışanlarımız son derece profesyonel işinin ehli ve tecrübelidir. Eğitimleri Polat eğitim merkezinde, gerekli aşamalarda verilerek uygulamaya hazır hale getirilir. Her uygulamada profesyonel elemanların yanında stajyer çalışanlarımızda deneyim kazanmak için götürülmektedir. Türkiye’nin dört bir yanına personel temini noktasında hizmet veren firmamız temizlik sektörünün eleman bakımından ana damarlarındandır.

Dış Cephe Temizlik

Yetişen Personeller Dış Cephe Temizlik Hizmetinde oldukça önemlidir. Ev temizlik ofis temizliği gibi konularda sertifika ve vasıfsız temizlik işçisi çalıştırılsa bile, Dış Cephe Temizlik elemanları özel eğitimli ve yetişmiş olmak zorundadır. İş sağlığı ve güvenliği, temizlik ürünleri eğitimi, yüksekte çalışabilme becerisi gibi vasıflara haiz olmalıdırlar. Bu alanda ehil olmayan kişilerin çalışması temizliğin yarım yapılmasının yanı sıra daha büyük sorunlara örneğin iş kazalarına sebebiyet erebilir. Dikkat edilmesi gereken bir başka husus da personellerin sosyal güvenceleri sağlanmalı ve kullandıkları ürünler zararlı içeriğe sahip olmamalıdırlar.

En İyi Dış Cephe Temizlik Hizmetleri

Dış Cephe Temizlik Hizmetleri Asansörlü sistemle, Vinçli sistemle, dağcı sistemle ve son dönemde oldukça popüler olan teleskobik sırıkla yapılmaktadır. Bu sistemlerin hepsi temizliği daha kolay hale getirmek iş gücünü ve zaman kaybını önlemek için temizlik şirketlerince geliştirilmiş tekniklerdir. Eğer yapınız yirmi metrenin altında ise ki genelde iki, üç, dört katlı yapılar olur. Teleskobik sırık denilen su motoru olan, karbon fiber boruların bir birine eklenip çıkartılması ile uzayıp kısalan, su hortumu ile birlikte en uç kısmada fırça eklenerek temizliği yapılan sistemi kullanabilirsiniz. Su motoru sayesinde minerallerinden arındırılmış su ile temizlediği yerde leke bırakmayan bu sistemin en çok tercih edilme sebeplerinden birisi düşük maliyetidir. Tek bir temizlik personeli ile çalışılabilen ve yüzeyin her yerine kolayca ulaşabilen bu cihaz en çok cam yüzeylerde yapı olarak da plaza ve gökdelenlerde kullanılmaktadır. Yirmi metrenin üstündeki yüksekliklerde ise tercihe göre Asansörlü sistem, vinçli sistem veya dağcı sistem kullanılır.

Asansörlü sistem apartmanların veya binaların demirbaş listesinde genelde mevcuttur. Yapının çatı katına sabitlenen mekanizmanın dış yüzeye sarkıtılan bir platformu tutması prensibi ile çalışan bu sistemde yukarı aşağı gidilerek temizliği gerçekleştirir. Erişim gayet rahat ve kolay sağlanır.

Vinçli Sistemde aracın üzerine örümcek veya sepetli vinç eklenmesi ile olur. En çok kullanılan sistemdir. Nakliye, tadilat ve benzeri işlemlerde de kullanılır. İş sağlığı ve güvenliği açısından en garanti sistemdir. Çok yüksek yapılarda genelde dağcı sitem tercih edilir.

Dağcı sistemde bir halat aracılığı ile personelin dış cepheye sarkması sonucu yapılır. Halat yapının en üstüne bağlanarak güvenliği sağlanır. En yakın temas bu sistemce olduğu için temizlik en iyi dağcı sistemle yapılır. Dağcı Dış Cephe Temizlik elemanları oldukça tecrübeli ve eğitimli olmak zorundadır. İş sağlığı ve güvenliği tehlikesi en yüksek olan teknik bu tekniktir. Dış cephe temizliğinde kullanılan ürünlerde dış yüzeye zarar vermeyecek ürünlerden seçilmelidir. Kimyasallar ve sökücüler Türk Standartları enstitüsüne uygun olmalıdır.

Tüm bu dış cephe temizliklerinin yanında firmamızdan montaj ve tadilat üzerine de yardım talep edebilirsiniz. Tecrübeli personellerimiz bu konuda da vinçle ve asansör yardımı ile tıpkı temizlik de ki gibi tadilat montaj işlemlerini gerçekleştirebilirler. Fakat tüm bu hizmetleri almadan ücretsiz yapı etüt ve temizlik ekspertizi hizmetlerimizden de kolayca yararlanabilirsiniz. Yaptırdığınız bu etüt ve ekspertiz raporları sonucunda önünüze daha sağlıklı bakabilir yapınızın eksiklerini görebilirsiniz. Polat temizlik bünyesinde gerçekleştirdiğimiz uygulamalarda çoğu zaman yapılar dirençsiz ve tadilata elverişli sonuçlar doğurduğu için önceliği yapı güçlendirme çalışmalarına verebiliyoruz. İşimiz sizden para koparmak değil sorunun temeline inmektir, yıllardır bu düsturla müşteri memnuniyeti misyonu ile çalışmaktayız. Birçok pilot firmayı bütün temizlik alanlarındaki hummalı bu çalışmayı vermemizin tek amacı işimize olan sevgimizdir.

Yalnızca Dış Cephe Temizlik hizmeti değil, inşaat sonrası temizlik, yangın sonrası temizlik, okul temizlik, hastane temizlik, fuar stand temizlik, avm temizlik, ibadethane temizlik, villa temizlik, iş hanı temizlik, ev temizlik, ofis temizlik, endüstriyel temizlik, havuz temizlik, haşere ilaçlama, koltuk temizlik, halı yıkama gibi bir çok temizlik hizmetini sıfır soruna ve şikayete yakın yapıyor her alanda ultra hizmet sağlıyoruz. Bütün hizmet kollarımız siz müşterilerimizin memnuniyeti içindir. Dış Cephe Temizlik hizmeti diğer temizlik alanlarından daha maliyetli ve daha geniş kapsamlıdır.

Başlı başına Dış Cephe Temizlik ürünleri; Cam çek sil, Premium cam çek sil, cam sil tutma sapı, standart tutma sapı, oynar başlıklı cam çek sil, cam kanal ve lastik, yedek lastik, pelüş sapı, alüminyum pelüş sapı, metal pelüş sapı, ağır mikro fiber pelüş, zebra mikro fiber pelüş, çelik pas pas yatak, akralik pelüş, cam jileti, yer kazıma aparatı, camcı kovası, yer kazıma jileti, dağcı (camcı) bel kovası, alüminyum teleskobik uzatma diye sıralanabilir.

Bu ürünler haricinde kullanılan kimyasal, sökücü ve temizlik makineleri dış yüzeylerde isteğe göre kullanılmaktadır. Cam yüzeylerde türüne ve bileşenlerine göre sınıflara ayrılmaktadır. Temizleme işlemi de camın sağlığını bozmadan gerçekleşmelidir.

Polat Temizlik hizmetleri yapının büyüklüğüne ve kullanılan malzemeye göre fiyat belirlemektedir. Firmamızın uygun fırsatlarından ve kampanyalarından yararlanmak için periyodik temizlik yaptırmanız gerekmektedir. Polat temizlik bünyesinde bulunan temizlik ürünlerinin performansı oldukça yüksektir. Her biri alanında kullanışlı ve yeni malzemelerdir. Sırıkla temizlik yapıldığında 100 den fazla kullanımlara kadar karbon fiber borular yıpranmaz ve ana mekanizma bozulma yapmaz. Buharlı makineler, dağcı sistemde kullanılan halatlar, kemerler, ve diğer Dış Cephe Temizlik ürünleri uzun süre kullanılabilmektedir.

Dış Cephe Temizlik hizmeti artık büyük metropollerin olmazsa olmaz ihtiyaçları konumundadır. Şehir görünümünü, iş hayatını ve yaşam standartlarını doğrudan etkileyen Dış Cephe Temizlik firmaları kurumsal ve Avrupa standartlarında olmak zorundadır. Polat temizlik bütün alanları ve departmanları ile arzu ettiğiniz hizmeti sizlere sunmaktadır.

  • Dış Cephe Temizlik
  • Dış Cephe Temizlik
  • Dış Cephe Temizlik
  • Dış Cephe Temizlik
  • Dış Cephe Temizlik
  • Dış Cephe Temizlik