0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Ofis Temizlik

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK !
Aradığınız çözümler.

POLAT TEMİZLİK

Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik

Tüm Endüstriyel temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir, endüstriyel temizlik şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Endüstriyel Temizlik Şirketleri teknolojik alt yapıya sahip işini büyük bir profesyonellikle ve titizlikle yapmak zorunda olan temizlik kuruluşlarıdır. Bu saydığımız nitelikleri ve daha fazla bir takım özellikleri bünyesinde bulundurmayan şirketler halkın sağlığını tehlikeye atacağı gibi bazı uygulama yanlışlıklarına sebep olur. Başlı başına çok önemli bir hizmet olan endüstriyel temizlik sanayi devriminden sonra yaygınlaşmaya başlamış bir hizmettir. Sanayi devrimi ilk yıllarında üretimde büyük kolaylığa yol açsa da, makinelerin çevre sağlığını koruyucu olmaması ve iş güvenliğine karşı zayıf olması belli başlı bir takım sorunlardandı. Bu doğrultuda zamanla endüstriyel makineler eksiklerini kapatmaya başladı, fakat hala mekanik yapıları ve insan üretimi kanserojen maddeler çeşitli hastalıklara sebep olmakta, buda hem çalışan hem de bölge halkı için ciddi tehdit oluşturmaktadır.

Endüstriyel Temizlik

Polat temizlik birçok temizlik hizmetinde olduğu gibi endüstriyel temizlik alanında da ciddi yatırımlar ve harcamalar gerçekleştirmiştir. Endüstriyel Temizlik Şirketleri dendiğinde ilk akla gelen ve İstanbul genelindeki her ilçeye profesyonel hizmet götüren firmamız, bu alandaki personellerini de kendi bünyesinde yetiştirmektedir. Uygulama sırasında iş sağlığına ve güveliğine son derece dikkat ederek çalışılmaktadır. Endüstriyel Temizlik Şirketleri kullandıkları temizlik ürünleri endüstriyel makinaların temizliğini sağlarken Polat temizlik olarak bizim kullandığımız ürünler makine ve alanın temizliğini gerçekleştirmekte ve uzman personelimiz sayesinde özel bakımları yapılmaktadır.

Şirketimiz yalnızca endüstriyel temizlik aletlerini değil fabrika ve benzeri endüstri kuruluşlarının baştan aşağı temizliğini yapmaktadır. Bu temizlik uygulaması sırasında kullanılan ürünler Türk standartları enstitüsüne uygun ve çevre sağlığını koruyucu ürünlerdir.

Yaşadığımız galaksinin her geçen gün sorumsuz kullanımlar yüzünden olumsuz etkilenmesi ve sanayi kuruluşlarının buna çanak tutması, gelecek nesillere yaşanılmaz bir dünya bırakma ihtimalimizi güçlendirmektedir. Bunun önüne geçmek, doğaya sahip çıkmak ve canlı ırkların soy devamlılığını sağlamanın en önemli yollarından biri kullanılan sanayi makinelerini doğaya entegre etmek ve temizlik ürünleri arasından zararsız olanları seçmektir. Mümkün olduğunca az kimyasal karışım kullanan kullandığı kimyasallarında zararsızlığını ispatlayan Polat temizlik Endüstriyel Temizlik Şirketleri arasında en hassas hizmet veren kuruluşlardandır. Sizde bizimle irtibata geçerek ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ürün bakımımız ve kaliteli temizlik uygulamamızdan yararlanabilirsiniz.