0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Fuar Stand Temizlik

FUAR STAND TEMİZLİK !
Aradığınız çözümler.

POLAT TEMİZLİK

Fuar Stand Temizlik

Fuar Stand Temizlik

Tüm Fuar Stand temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir, Fuar stand temizlik şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

FUAR STAND TEMİZLİK ŞİRKETİ

Fuar Stand Temizlik en çok yaptığımız hizmetlerden olup, her yere ulaşabilmekte ve tam istediğiniz vakitte uygulamayı bitirmekteyiz. Fuar açılışları oldukça düzenli ve işlevsel olmak zorundadır. Temizliğin pratik ve muhteşem olması fuarın verimliliğini arttırır. Fuarın temsilci, sponsor ve firma açısından önemini bildiğimiz için en ince ayrıntılara kadar Fuar Stand Temizlik hizmetinde dikkatli bir uygulama gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız ürünler arasında parlatıcı, bezler çek pas ve cam sil gibi ürünlerin yanı sıra vakumlu makineler de kullanılmaktadır.

Fuar Stant Temizlik de Sergilenecek olan bütün ürünler büyük bir hassasiyetle temizlenir. Sprey ve çeşitli temizlik ürünleri ile tozu alınır, silinir. Fuarın olduğu yerde depo mevcut ise depo temizliği de firmamız tarafından ek ücrete tabi olmadan yapılır. Cam yüzeyler parlatıcı krem ve cam sil ile silinir. Kullanılan su minerallerinden arındırıldığı için camda lekelenme olmamaktadır. Zemin temizliği de Fuar Stand Temizlik hizmetine ek olarak ve hiçbir ekstra ücret ödenmeden yapılmaktadır. Bu aşamada Zemin temizlik makinası çalıştırılmaktadır. Eğer fuar da halı mevcut ise tıpkı ev temizliğinde olduğu gibi halı vakumlanma işlemi de yapılır. Standınız Polat temizlik aracılığı ile Fuara hazır hale getirilmektedir.

Fuar Stand Temizlik her sabah sahnenin, masaların, halının ve ürünlerin detaylı temizlenmesini içeren bir hizmettir. Polat eğitim merkezinde yetişen fuar temizlik personellerimiz teknik manada da her türlü eksiklik ve problemde devreye girebilecek donanıma sahip çalışanlardır. Temizlik esnasında iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyan personellerimiz, titiz ve hijyenik bir çalışma yürütmektedirler. Aynı zamanda istenilen zamanda temizlik hizmeti sağlanmış olur. Müşterinin ve çevrenin sağlığını koruyan, zaman kaybı olmadan Fuar Stand Temizlik hizmetini yürüten ender firmalardan olan Polat temizlik uygulama öncesi ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak sunmaktadır.

Kullandığımız bütün temizlik malzemeleri ve kimyasallar Türk standartları enstitüsüne uygun ürünlerdir. Çalışanlarımızın sosyal güvenceleri tam zamanında yapılmaktadır. Firmamız aynı zamanda ev temizliği, hastane temizliği, ofis temizliği, fabrika temizliği, okul temizliği, cami temizliği, inşaat sonrası temizliği, yangın sonrası temizlik, dış cephe temizlik, dış cephe cam temizlik, havuz temizliği, halı yıkama, koltuk yıkama gibi hizmetlerle temizlik sektörünün lokomotifi konumundadır.