0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Okul Temizlik

OKUL TEMİZLİK !
Aradığınız çözümler.

POLAT TEMİZLİK

Okul Temizlik

Okul Temizlik

Tüm Okul temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir Okul temizlik şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

OKUL TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Okul Temizlik

Günümüzde temizlik oldukça önemli ve hassasiyetle yaklaşılması gereken bir konudur. Özellikle 19. Yüzyıldan sonra sektörel bir güç kazanmıştır. Evlerin, ofislerin, kamu alanlarının artık geleneksel yöntemler ile temizlenememesi ve modern dünyada yerinin olmaması, temizlik şirketlerinin doğmasına neden olmuştur. Temizlik Şirketleri gelişen teknolojiye paralel çözümler üretmektedir. Kullandığı ürünler fabrika atıklarına, motorlu taşıt ve araç gereçlerin oluşturduğu kirliliğe, radyo aktif dalgalarla haberleşerek yayılan mikroplara karşı korunaklı özel ürünlerdir. Bu Sebeple piyasada Okul Temizlik Şirketleri , Ev Temizlik Şirketleri, Fabrika Temizlik Şirketleri ve benzeri alanda hizmet veren Temizlik Şirketleri bulunmaktadır. Bütün temizlik hizmetlerinin yapıldığı Temizlik Şirketleri de mevcuttur. Bu firmalar dış cephe temizlik, inşaat sonrası temizlik, fuar temizlik, gemi yat temizlik, ofis temizlik, fabrika temizlik, yangın sonrası temizlik, haşere ilaçlama, halı yıkama, villa temizlik gibi hizmetler vermektedir.

Okul Temizliği

Okul Temizlik Şirketleri profesyonel müdahaleler ve teknolojik destekli ürünler ile okullarda mutlak hijyen sağlamaktadır. Teker teker bütün derslikler, koridorlar, merdivenler, labaratuar ve tuvaletler bu ölçüde temizlenir. Polat Temizlik Şirketleri de kurulduğu günden bu güne Okul Temizlik Şirketleri ve okul temizlik alanında ciddi yatırımlar yaparak rekabet gücünü arttırmış kısa zamanda bu alanda da iddialı yapısını belli etmiştir. Kendi bünyemizde yetişen elemanlarımız son derece tecrübelidir. Uygulama öncesinde alana ve yapıya göre temizlik ekspertizi uygular ve çalışma yol haritasını belirler. Çalışma esnasında da gerçekleşen uygulamalarla zararsız dezenfektan ve kimyasallar seçilir. Temizlik ürünleri Türk Standartları Enstitüsü kapsamındadır.

Amatör veya yarı amatör Okul Temizlik Şirketleri tuvalet ve banyolarda çeşitli kimyasallarla temizlik yapmaya çalışır, buda mikropların tamamen ölmemesi ve bakterilerin üremeye devam etmesi demektir. Fakat Polat temizlik okul tuvaletlerinde buharlı temizlik gerçekleştirmektedir. Bu yöntemle bütün lavabo ve kabinlerde bulunan mikropların belli bir ısının altına düşürülerek yaşaması engellenir. Buharın her yere nüfus etmesi ve mikrop yayan hiçbir canlıyı sağ bırakmaması okulların hayati sağlık ihtiyaçlarındandır. Çocuklarımızın sağlıklı ortamlarda gelişimlerini sürdürmeleri onların sonraki dönemlerine de pozitif olarak etki edecektir. Eğitim sistemimizin görünmeyen kahramanı ve gizli forveti temizlik sektörü okullarda büyük bir hassasiyetle uygulanmalıdır.

Tuvaletlerin dışında labaratuar ve derslikler de de çocukların sağlığını olumsuz etkilemeyen temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Okul Temizlik Şirketlerinin okul temizliğinde dikkat etmesi gereken en önemli konulardan biride koridorların temizliğidir. Paspas, su ve temizlik sıvısı ile güzelce silinen koridorlar isteğe göre zemin temizleme makinası çalıştırılarak, zemin sağlığında iyileşmeye de gidilebilir.