0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Ofis Temizlik

PERİYODİK TEMİZLİK !
Aradığınız çözümler.

PERİYODİK TEMİZLİK

Periyodik Temizlik

Periyodik Temizlik

Tüm Periyodik temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir Periyodik temizlik şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

PERİYODİK TEMİZLİK ŞİRKETİ

Periyodik Temizlik

Periyodik Temizlik hizmeti bir temizlik uygulamasının belirli aralıklarla temizlenmesine denir. Periyodik temizlik bütün temizlik alanlarında uygulanmaktadır. Yapılan hizmetin uzun süreli olması esas amaçlansa da, bir zaman sonra hijyen ortamı etkisini yitirecek yapıda veya yapılan alanda korozyon, leke, bakteri ve benzeri oluşumların önünü açacaktır. Bu Oluşumların engellemek ve temizliğin sürekliliğini sağlamak için Periyodik Temizlik işlemi hizmet ne olursa olsun en az yılda 2 kere yapılmalıdır. Bu sayı temizlik hizmetine göre artabilir.

Polat Temizlik birçok alanda uzun yıllardır temizlik hizmeti vermektedir. Bu hizmetler ev temizliği, ofis temizliği, hastane temizliği, okul temizliği, fuar temizliği cami temizliği, gemi yat temizliği, fabrika temizliği, yangın sonrası temizlik, dış cephe temizlik, inşaat sonrası temizlik olarak sıralanabilir. Bu hizmetlerin her birinde ayrı çalışan ekibimiz, farklı temizlik ürünleri ve teknikleri kullanılır. Hizmetlerin hepsinde ücretsiz olarak ekspertiz raporu hazırlanarak temizlik öncesi yol haritası belirlenmiş olur. Yol haritasından kasıt hangi ürünün nerede kullanılacağı ek hizmet eklenip eklenmeyeceği, ücretlendirme, uygulama süresi gibi konulardır. Periyodik Temizlik işlemlerimizde de daha önce bizi tercih etmiş olan müşterilerimize olağan dışı bir ücretlendirme yapmaktayız.

Personellerinin sosyal güvencesini yapan, onları sürekli mesleki eğitimlerle işine adapte eden yeni temizlik personeli yetiştiren Polat Temizlik Sektöründe en çok bilinen firmalardandır. Periyodik Temizlik hizmeti ile daha da çok tanınmış ve Temizleme günü geldiğinde ilk günü performansı ile çalışmayı kendine ilke edinmiştir. Müşterilerimiz, anlaşılan günün haricinde her hangi bir gün ve saatte de temizlik hizmetimizden yararlanabilmektedirler.

Periyodik Temizlik hizmetleri günlük, Haftalık, 15 günlük ve aylık olabileceği gibi altı aylık ve yıllık da olabilir. Buradaki temizlik aralığı müşteri ve uzman personelimizin ekspertiz hizmeti sonrasındaki görüşmesinde belirlenir. Yapının veya alanın hangi periyodik aralığa uygun olduğu detaylı bilgilendirme ile müşterilere aktarılır. Burada kullanılacak ürünlerin koruyucu etkisi ve kalıcılığı da anlatılmaktadır. Periyodik Temizlik de hizmetine göre personel sayısı değişmektedir. Ücretlendirmede bu personel sayısı ile orantılı olduğu için bu sayıda müşteri ile olan ortak mutabakatla belirlenebilir. Ayrıca personel sayısına göre uygulama süreside belirlenmektedir. Sizde bizimle iletişime geçerek sözleşmeli Periyodik Temizlik hizmetimizden yararlanabilirsiniz.