0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Yangın Sonrası Temizlik

YANGIN SONRASI TEMİZLİK !

POLAT TEMİZLİK

Yangın Sonrası Temizlik

Yangın Sonrası Temizlik

Tüm Yangın Sonrası temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir Yangın Sonrası temizlik şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

YANGIN SONRASI TEMİZLİK

Yangın Sonrası Temizliği

Temizlik Şirketleri günümüzde birçok alanda hizmet ağını genişletirken İnşaat sonrası temizlik, Yangın Sonrası Temizlik, Dış Cephe Temizlik, gemi yat temizlik, ev temizliği, ofis temizliği, endüstriyel temizlik, ibadethane temizlik, villa temizlik gibi alanlarda profesyonel hizmet vermektedir. Yalnızca ev ve iş yerlerini periyodik olarak temizlemenin dışında hasar görmüş yapı ve binalarda hizmet veren temizlik firmaları sağlıklı yapıldığı takdir de hem yapıya hem eşyalara geri dönüşüm ve uzun kullanım imkanı sunmaktadır.

Firmamız Polat temizlik bu düstur ile İstanbul’un bütün bölgelerinde hizmet vermektedir. Kurumsal bir temizlik şirketinin sağladığı bütün hizmetleri veren firmamız özel eğitimli personelleri ile afet sonrası ve Yangın Sonrası Temizlik hizmetleri konusunda oldukça tecrübelidir. Ofis, ev, hastane, fabrika, okul ve benzeri bütün alanların Yangın Sonrası Temizlik hizmetini verebilmektedir. Bu hizmet oldukça hassas ve özel profesyonel ekiplerce yapılmak zorundadır.

Nasıl Yapılır?

Öncelikle itfaiye müdahalesi ile içeriye dolan su tahliye edilir. Kurtarılabilir eşyalar özel bakım ve temizleme evresine tabi olur. Koltuk temizleme halı yıkama, buharlı ve vakumlu temizlik makinaları çalıştırılır. Mekan da ki tahribat özel kimyasallarla en aza indirilir. Ev ofis hastane veya okul baştan aşağı anti bakteriyel ürünler ve zehirli gazın etkisini kırıcı kimyasallarla temizlenir. Duvardaki isler sert kuru fırça ile temizlenir. Uygulama öncesi ücretsiz keşifle uygulama programı belirlenir. Firmamız bu süreçte isteğe göre baştan aşağı tadilat ve dekorasyon hizmeti de sunabilmektedir. Boya hizmeti alınması halinde yapını eski görünümüne uygun boya veya duvar kağıdı seçilmektedir. Bu işlem yapılırken yangın sonrasında kalan isin kaybolması için üç kat malzeme kullanılmalıdır.

Yangın Sonrası Temizlik malzemeleri kesinlikle güvenli ve yapıya zarar vermeyen bileşenlerden oluşmaktadır. Hepsi Türk Standartları Enstitüsüne uygun malzemelerden oluşmaktadır.

Hiç kimsenin başına gelmesini istemediğimiz bu durum maalesef yaşamın realist yönlerinden bir tanesidir. Bu hasarı en aza indirmek eşya güvenliğinizi korumak onları kurtarmak için çıktığımız bu yolda uzun yıllardır birçok büyük firma referansında çalışmaktayız. Yangın Sonrası Temizlik dendiğinde ilk akla gelen firmalardan olan Polat Temizlik Bu elim olayla karşılaşanlar büyük geri dönüşüm fırsatıdır.