0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / bilgiler / Sırıkla Dış Cephe Temizlik

Sırıkla Dış Cephe Temizlik

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Sırıkla Dış Cephe Temizlik

Sırıkla Dış Cephe Temizlik Nasıl Yapılır ?

Dış Cephe Temizlik vinçle, sepetli vinçle dağcı sistemle, asansörle askılı halat ile ve sırık ile temizlenir. Dış cephe temizliklerin saydığımız bu yöntemleri profesyoneldir. Bu tekniklerin hepsi dış cephe üzerinde olumlu etkiler bırakır ve kalıcı temizlik çözümleridir.

Sırıkla yapılan temizlik genelde 20 metreden alçak yapılarda uygulanır. Karbon fiber malzemeden oluşan bu madde esnek ve kırılmazdır. Aynı zamanda birden çok borunun birbirine geçmesi ile boyutu ayarlanabilir. Dış Cephelerde oldukça kolay kullanılan bu malzeme sayesinde en zor yerler bile kolaylıkla temizlenir. Ucuna takılan fırça ve minerallerinden arındırılmış su takviyesi ile her uygulamada kolaylıkla kullanılır. Üstelik tekrardan kurulama işlemine gerek kalmaz minerallerinden arındırılmış su, dış cephe de kesinlikle leke bırakmaz.

Sırıkla Dış Cephe Temizlik fiyat olarak da diğer sistemlere oranla daha uygundur. Yalnızca bir temizlik personeli ile uygulama tamamlanabilir. Uygulamada isteğe göre sıcak su da kullanılabilir. Her yere kolayca ulaşan bu boru parçaları çok pratik bir şekilde kurulup toplanabilir.  Halk arasında sırıkla temizlik diye bilinen bu sistemde kullanılan kimyasal Türk standartları enstitüsüne uygundur.

Diğer temizlik teknikleri ile karşılaştırıldığında sıfır risk içermektedir. İş sağlığı ve güvenliğine aykırı hiçbir durum bulunmamaktadır. Dış Cephe Temizliği sürekli yapılmazsa granit, cam ve kompozit yüzeyler belli bir zaman sonra korozyon oluşumuna hatta yağ, toz, duman ve kireç türü lekelere yol açar. Oksitlenen dış cephenin en iyi ilacı ise su ve ilaç fışkırtma özelliği ile sırık temizlik yöntemidir.

 

Ağustos 03 2016 / Çarşamba - Polat Temizlik -