0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Ahşap Dış Cephe Temizlik

Ahşap Dış Cephe Temizlik

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Ahşap Dış Cephe Temizlik

Ahşap Dış Cephe

Dış Cephe Temizlik her geçen gün yaygınlık gösteren ve teknolojik malzemelerle beslenen geniş bir hizmet haline gelmektedir. Bu hizmetin birçok farklı türü bulunmaktadır. Teknik ve çalışma anlamında olduğu gibi dış cephe çeşitliliği olarak da hizmet kollarına ayrılabilmektedir. Siding Dış Cephe Temizlik, Kompozit dış cephe temizliği, prekast dış cephe temizliği, doğal taş dış cephe temizliği, Ahşap Dış Cephe Temizlik gibi dış cephe türlerine göre temizlik yöntemlerimizde mevcuttur.

Ahşap Dış Cephe Temizlik

Ahşap Dış Cephe Temizlik vinç, dağcı sistem, asansör veya sırık ile yapılabilir. Fakat genelde vinç ve sepetli vinç teknikleri kullanılmaktadır. Son zamanlarda gelişen sırıkla temizlik de yavaş yavaş bu alanda vinçli sisteme rakip olmaktadır. Zaten yükseklikleri çok olmayan ahşap yapılar karbon fiberden oluşan bu sırık düzeneği ile kolayca temizlenebilmektedir.

Ahşap Dış Cephe Temizlik çok hassas bir evreye tabi tutulmak zorundadır. Uygulamada yaşanacak dezavantajların hasarları diğer yapılardan daha fazla soruna yol açar. Uygulama öncesi ekspertizde yapının bütün kontrolleri yapılmalı gerekli müdahaleler üzerinde sıkı durulmalıdır. Bu hizmet kapsamında kullanılacak ürünlerde TSE belgesi taşımalı diğer dış cephelerde uygulanan sökücü ve asidik bazlı karışımlar bu yapı için tercih edilmemelidir.  Dış Cephe Ahşap Temizliği yapılırken uygulama saati de güneş olmayan akşam saatlerinde olmalıdır. Bu tip hassasiyetlere gereken önem verilmez ise yapıda çatlamalar oluşabilir. Yapının ilk müdahaledeki nem miktarı güneş ışınları ile birlik de yapıya ağır hasar verir.

 Ahşap Dış Cephe Temizlik devam ederken yapı üzerinde iz bırakmayan ve nemini alan malzemeler kullanılmalıdır. Bu yapıların bir diğer sorunu da haşerelerdir. Dış cephenin bütün yüzeyine ilaçlarımız gerekli dozlarda kullanılır. Bina içinde Haşere ilaçlama işlemi yapılacaksa ekstra hizmete tabi tutulmakta ve ona göre ücretlendirilmektedir. Dış cephedeki her türlü küf toz haşere ve benzeri olumsuzluklar bu temizlik hizmetinden sonra tamamen ortadan kalkar.

Ahşap Dış Cephe Temizlik periyodik olarak yapıldığı takdirde mükemmel sonuçlar vermektedir. Firmamız İstanbul siluetinin bir parçası olan ahşap yapıların korunmasına ve temizliğine çok dikkat etmektedir. Bu yüzden Ahşap Dış Cephe Temizliği hizmetinde üzerine düşen ne varsa profesyonel elemanları ile sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Diğer Dış Cephe Temizlik hizmetlerinden veya bu hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ağustos 19 2016 / Cuma - Polat Temizlik -