0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Dış Cephe Temizlik Asansörü

Dış Cephe Temizlik Asansörü

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Dış Cephe Temizlik Asansörü

Dış Cephe Temizlik sistemleri son yıllarda inşaat sektörünün de gelişmesi ile oldukça yaygın hale gelmiş ve bu işten ciddi paralar kazanan temizlik şirketleri ortaya çıkmıştır. Bu şirketlerin ortak özellikleri dış cephe temizlik şirketlerinin hepsinde birden hizmet verip teknolojik alt yapılarını yeterli düzeye getirmiş olmalarıdır. Dış cephe temizliği oldukça zahmetli ve zor bir iştir.  Bir çok sistemle yapılmaktadır. Dış Cephe Temizlik Asansörü de bu sistemlerden biridir.

Cephe erişim sistemleri adı altında bulunan asansörlü sistem yanında sepetli erişim sistemi de oldukça yaygın kullanılmaktadır. Dış cephe temizliklerinde bu sistemlere ek olarak vinçli erişim, dağcı personel ile erişim, sırıkla erişim gibi ek sistemlerde mevcuttur. Dış Cephe Temizlik Asansörü çatı katına kurulan mekanizması ve bütün katlara uzayan sepeti, ileri geri yapabilme kabiliyeti sağlayan rayları ile oldukça pratik ve güvenilir bir temizlik sistemidir.

Dış Cephe Temizlik Asansörü

Temizlik Asansörü

Plaza, gökdelen, apartman, iş hani gibi yapılarda son derece profesyonel bir hizmet veren Dış Cephe Temizlik Asansörü bütün dış cephe temizlik firmalarında bulunması gerekmektedir. Olmazsa olmaz Dış Cephe Temizlik envanterlerinden biri olan bu sistem uygulama süresini en aza indirerek iş sağlığı ve güvenliği tehdidini en aza indirmektedir. Dağcı sistem deki ve vinç ile temizlikte ki tehlikelerin hiç birisi yoktur. Bu sistemin en çok tercih edilme sebeplerinden biride güvenliğinin en üst düzeyde olmasıdır. Temizlik asansörleri genellikle binaların demirbaşlar listesinde bulunan envanterleridir. Yeni modern yapılarda mühendisler tarafından düşünülen ayrıntılardan biride dış cephenin dekorasyonuna uygun asansörlerdir.

Firmamız Dış Cephe Temizlik Asansörü konusunda eğitimli elemanları ve son derece güvenlikli asansörleri ile hizmete hazırdır. Temizlik hizmetinin yanında kaplama ve montaj işlemleri de yapmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini misyon edindiğimiz için oluşabilecek her türlü olumsuzluğun telafisi için bütün kadrolarımızla hizmetinizdeyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile de asansörlü sistemin yapıya uygun olup olmadığı belirlenir. Alçak binalarda pek tavsiye edilmez. Genel de plaza ve gökdelen tarzı yüksek binalarda tercih edilir. Sizde Dış Cephe Temizlik Asansörü ile yapılarınızın dış cephelerini uzun süreli temizliğin hakim olacağı temizlik uygulamasına tabi tutun.

Ağustos 19 2016 / Cuma - Polat Temizlik -