0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Dış Cephe Temizlik Detayı

Dış Cephe Temizlik Detayı

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Dış Cephe Temizlik Detayı

Dış Cephe Temizlik

 

Dış Cephe Temizlik oldukça zahmet gerektiren hassas bir temizlik hizmetidir. Türkiye genelinde gelişen inşaat sektörünün İstanbul gibi büyük metropollere yansıması birçok yerde kurulan şantiye alanları olmuştur. Bu şantiyeler inşaat sonrası temizliği canlandırdığının iki katı dış cephe temizlik hizmetini hareketlendirmiştir. Dış Cephe Temizlik periyodik olarak sürekli temizlenmesi gereken bir hizmet olduğu için bir yapıya yılda birden fazla bakım yapılmalıdır. Dış Cephe Temizlik hemen hemen bütün bina plaza veya farklı türdeki yapıların temizlenmesi demektir.

Dış Cephe Temizlik hizmeti bir kişi ile yapılabileceği gibi bir den fazla kişiden oluşan bir ekiple de yapılmaktadır. Bu tercih firmamızdaki uzman kişilerce ekspertiz raporu doğrultusunda yapılmaktadır. Ekspertiz raporu binanızda uygulanması gereken hizmetin niteliğini belirler. Hangi malzemelerin kullanılması gerektiği, uygulama süresi gibi bazı detaylar belirlenir. Bu hayati nitelikteki detaylar binanızın uzun ömürlü olmasını ve hizmet kalitesinin artmasını sağlar.

Dış Cephe Temizlik Detayı

Firmamızın kullandığı ürünler son derece kaliteli ve her hangi bir olumsuz etkiye sebebiyet vermeyecek kadar doğal malzemelerden yapılmaktadır.  Bu doğallık firmamızın misyon ilkelerindendir. Öncelikli hedefimiz bu doğallığın ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır. Polat temizliği bulunduğu mevki ye getiren kaynak müşteriler le aramızdaki güven bağıdır. Ürünlerimizin TSE damgalı olması çalışanlarımızın sosyal güvencelerinin eksiksiz yapılması, İş sağlığı ve güvenliği konularındaki güvencelerimiz bu güven ortamını sağlayan maddelerden bazılarıdır.

Dış cephe temizlik firmamızca 4 teknikle uygulanır. Buda yapının konumu ve boyutuna göre ekspertiz raporu aşamasında belirlenir. Bunlardan ilki sırıkla temizliktir. Karbon fiber malzemeden oluşan bu ürün 20 metreye kadar erişim sağlaya bilmektedir. Ucuna takılan fırça ile beraberinde gelen minerallerinden arındırılmış su dış cephenin temizlenmesini sağlar.  20 metrenin üstündeki yapılarda vinç, asansör, ve dağcı tekniği ile temizlik yapan bir personel kullanılabilir.  Bunlar arasında Personelin ciddi bir eğitimden geçmesi gereken ve oldukça tehlikeli olan bir hizmet de dağcı Dış Cephe Temizlik dir. Vinç sepetlerinin erişemediği bölgelere dağcı personeller erişebilmektedir.  Ayrıca personellerimiz Dış Cephe Temizlik haricince dış cephe montajı da yapabilmektedir.

Sizde Dış Cephe Temizlik hizmetimizden yararlanmak isterseniz iletişim menüsündeki numaralarımızı arayabilirsiniz.

 

Ağustos 02 2016 / Salı - Polat Temizlik -