0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Dış Cephe Temizlik Firmaları İstanbul

Dış Cephe Temizlik Firmaları İstanbul

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Dış Cephe Temizlik Firmaları İstanbul

Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Temizlik Firmaları İstanbul bölgesinde oldukça yaygın ve aktif konumdadır. Bütün ilçe ve semtlerde gerçekleşen üst düzeyde profesyonel bir hizmetten bahsetmek mümkün olsa da, bunu yapan temizlik şirketi sayısı azdır. Firmamız uzun yıllardır temizliğin birçok alanında hizmet vermektedir. Bu alanların arasında ofis temizliği, inşaat sonrası temizliği, yangın sonrası temizliği, dış cephe temizliği hizmetlerinde ön plana çıkmıştır. Bütçe miktarı ve alt yapı desteği olarak da diğer alanlardan daha fazla önem verilmektedir.

Dış Cephe Temizlik oldukça zahmetli bir iş koludur. Plaza, gökdelen, apartman, otel, okul hastane ve benzeri bütün yapılarda uygulanmaktadır. Uygulamayı mutlaka çevreye duyarlı iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitimli bir ekip yapmalıdır. Gerekli özen ve çalışma özverisi gösterilmez ise yapılar kısa sürede toz, duman, korozyon gibi oluşumların etisin de kalır. Daha da önemlisi yapı zayıflar ise büyük faciaların tetikçisi olur. Gelişi güzel yapılan Dış Cephe Temizlik çalışmalarına uğramamak için detaylı bir araştırma yapın. Bu araştırmalar neticesi ne gösterir bilemeyiz ama, Polat temizliğin ilkeli ve kurumsal  çalışan firmaları ile kesişmeniz kuvvetle muhtemeldir. Personellerine yalnızca iş eğitimi değil ahlakını da aşılayan Polat temizlik Dış Cephe Temizlik Firmaları İstanbul denildiğinde ilk akla gelen şirkettir.

Dış Cephe Temizlik Firmaları İstanbul

Dış Cephe Temizlik Firmaları İstanbul özelinde değil Türkiye genelinde de personel temini noktasında en önde gelen firmalardan olan Polat temizlik Dış Cephe Temizlik aşamalarına Ekspertiz hizmeti ile başlamaktadır. Bu hizmet keşif ve etüt çalışmalarının yanında yapı için uygun olunan tekniği ve ürünleri belirler.  Örneğin 15 metreden uzun olan yapılar için vinçli sistem, dağcı sistem veya asansörlü sistem önerilmektedir.  25 metre den uzun yerlerde asansörlü ve dağcı sistem, asansörün olmadığı çok yüksek binalarda ve gök delenlerde de dağcı sistem kullanılır. Sırıkla temizlik denilen karbon fiber malzemeden oluşan sistem 15 metre maksimum 20 metre olan cepheler için uygun olur.

Dış Cephe Temizlik Firmaları İstanbul genelinde bu 4 temel sistemle çalışır. Vinçli sistemin örümcek vinç sepetli vinç gibi hizmetleri de mevcuttur.

Ağustos 19 2016 / Cuma - Polat Temizlik -