0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Dış Cephe Temizlik Firmaları

Dış Cephe Temizlik Firmaları

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Dış Cephe Temizlik Firmaları

Dış Cephe Temizlik Firmaları Polat temizlik adı altında İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir. Polat eğitim merkezinde yetişen personelleri ile profesyonel olarak müşteri beklentilerini karşılayan firmamız, Dış Cephe Temizlik alanında oldukça iddialı bir konumdadır. Son yıllarda dış cephe temizliğe olan ihtiyaç piyasa da birçok kalpazan ve amatör kişilerin türemesine yol açmıştır. Profesyonellik ele alındığında bu işi yapan nadir firmalardan bir tanesi olan Polat temizlik çalışanlarına iş sağlığı ve güvenliği konusunda da gerekli eğitimleri vermektedir.

Dış Cephe Temizlik

Artık günümüzde dış cepheler ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmaktadır.  Yazın ısıyı düşürmek kışında soğuğu kırmak ve ısı oluşturmak amacı ile yapılan bu kaplamalar doğal taş dış cephe kaplama, ahşap dış cephe kaplama, prekast dış cephe kaplama, yalı baskı dış cephe kaplama, alüminyum kompozit dış cephe kaplama, siding dış cephe kaplama olarak sıralanır.  İçten ve dıştan yalıtımlı binalar doğal gaz tasarrufu da sağlandığı ve estetik görünüm kazandığı için artık ev ve iş yerlerinin dış cephelerinde çok sık kullanılan bir teknik olmuşlardır. Bu dış cephelerden daha iyi verim almak için ise periyodik olarak temizliklerinin yapılası şarttır. Gerekli kimyasallar kullanılarak bina bakımı yapan firmamız ısı tasarrufu sağlamanızda ve binanın estetik görünümünü devam ettirmenizde size büyük oranda yardım etmektedir. Dış Cephe Temizlik Firmaları tarafından, periyodik temizliği yapılmayan dış cephelerin uzun ömürlülüğü tehlikeye girebileceği gibi, çevre kirliliğini de tetikler. Sadece doğal taş dış cephelere özel kimyasal ve sprey gibi karışımlar kullanılmaz sadece su ile bütün bir yüzey temizlenebilmektedir.  Fakat diğer yüzeyler için özel karışımlı sökücü ve kimyasallar kullanılır.

Dış Cephe Temizlik Firmaları temizlik işlemini plaza, gökdelen, İşhanı ve benzeri bütün yapılarda uygulamaktadır. Buralarda vinç ile dağcı sistem ile asansörlü platform veya teleskobik sırıkla Dış Cephe Temizlik hizmetini gerçekleştirmektedir. Polat temizlik bünyesinde bulunan Dış Cephe Temizlik Firmaları personelleri her türlü sosyal güvenceleri tarafımızdan yapıldığı gibi iş sağlı ve güvenliği başta olmak üzere çeşitli eğitimlerde çalışanlarımıza verilmektedir. Örneğin dağcı sistemle çalışan personele dağcı sistemin ayrıntıları öğretilmektedir.

Ağustos 22 2016 / Pazartesi - Polat Temizlik -