0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Dış Cephe Temizlik Fiyatları

Dış Cephe Temizlik Fiyatları

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Dış Cephe Temizlik Fiyatları

Dış Cephe Temizlik Fiyatları

Dış Cephe Temizlik hizmeti İstanbul’un bütün bölgelerinde titizlikle yapılan önemli bir uygulamadır.  Polat temizlik olarak uzun yıllardan beri bu hizmeti, profesyonel düzeyde vermekteyiz. Temizliğin her alanın da müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, kurumsal yapısını tecrübeli personellerine borçludur. Ürünleri ve malzemesi ile ultra lüks bir seviye yakalayan Polat temizlik şirketleri Dış Cephe Temizlik konusunda bütün yüzeylerde hizmet verir. Bu yüzeyler metal, cam, kompozit, prekast, alüminyum ve benzeridir. Dış cephe Temizlik Fiyatları dış cephe yüzeyine göre değişmez, kullanılan malzeme ve çalışma süresine göre belirlenir.

Dış Cephe Temizlik hizmetinde asansör mekanizması, örümcek vinç, askı halatı, karbon fiber boru, hortum, fırça, sepetli vinç, asansör sepeti, çekçek, cam sil, sökücü kimyasal malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemelerin yoğunluğu ve kullanım oranı Dış Cephe Temizlik Fiyatları nı belirler.

Uygulama sırasında mutlaka çift bez ve kimyasal sökücü ürünler kullanılmalıdır. Çıkmayan kirler ilerde korozyon oluşumunun birinci sebebidir. Durulama işlemi de özellikle metal ve cam yüzeylerde mutlaka minerallerinden arındırılmış su ile yapılmalıdır. Böylelikle yüzey de iz kalmaz ve durulama istemez. Diğer bütün Dış Cephe Temizlik hizmetlerinde yapılmalıdır.

Dış Cephe Temizlik Fiyatları nı belirleyen bir başka unsurda yapının büyüklüğüdür. Yapı büyüklüğüne göre temizlik malzemesi, makinesi ve personel sayısı seçileceğinden büyük yapılar daha masraflı olabilmektedir. Polat temizliğin uygun fiyatlarından yararlanmak için periyodik temizlik hizmetimize dahil olmanız ve yılda 2 kere dış cephenizi bize emanet etmeniz gerekmektedir. Hem böylelikle dış cepheniz daha uzun ömürlü olacağı gibi firmamızın özel indirimlerinden de yararlanmış olacaksınız. Firmamızın sizler için sunduğu uygun hizmetlerden bir kaçı keşif yapı etüt ve ekspertiz hizmetidir. Keşif ve etüt çalışmalarımız birlik de yapılır ve yapınızın konumu doğal şartları incelenir. Ekspertiz raporu ise detaylı bilgi paylaşımının ve izlenecek yol haritasını belirler. Tüm bu hizmetler ücretsiz olarak yapılmaktadır. Üstelik 7/24 açık hizmet hattımıza da ekstra soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Dış Cephe Temizlik Fiyatları ev temizlik ofis temizliği fabrika temizliği, banka temizliği gibi, düşü metre kareli işlerle bir tutulmaz ve daha kompakt bir hizmet olarak göze çarpar. Bu yüzden bir Dış Cephe Temizlik hizmeti oldukça uzun ve zahmetlidir.

Ağustos 19 2016 / Cuma - Polat Temizlik -