0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Dış Cephe Temizlik hizmeti İstanbul’da en yaygın temizlik hizmetlerindendir. Bir çok apartman rezidans ve binalar dış cephe temizliğine ihtiyaç duyar. Yapıların sağlığı güvenliği ve güzel görünmesi için periyodik olarak yapılması gereken bir hizmettir. Çevre duyarlılığı esas alınarak büyük hassasiyetle uygulanmalıdır. Aksi halde yapıların zayıflaması, estetik görünümünün kaybolması gibi sorunlara yol açabilir.

 Firmamız uzun yıllardır Dış Cephe Temizlik hizmeti yapmaktadır bu konuda alanında profesyonel elemanlar ve ustalar eşliğinde birçok teknikle dış cephe temizliği yapılır. Bu teknikler asma sepet,asansör, sırık, vinç, dağcı sistemdir. Sırıklar genellikle 20 metrenin altındaki yapılarda kullanılır. Bu sırık karbon fiber yapısı ile dayanıklı ve sağlamdır. Ucunda bulunan fırça ile gerekli açılar sağlandıktan sonra temizlik yapılmaktadır. Vinçler de de dikkat edilmesi gereken en önemli özellik operatörün iş güvenliği kurallarına uymasıdır. Asansörlü temizliklerde de mekanizma yardımı ile yukarı aşağı gidilerek temizleme işlemi gerçekleştirilir. İş güvenliği kurallarında hassas olunması gereken bir diğer sistemde dağcı temizlik sistemidir. Dağcı dış cephe temizlik sistemlerinde uzman personellerimiz ile uygulama sahalarındayız.

Çalışanlarımızın Sosyal güvenceleri yapılırken kullandığımız ürünlerde de çevreye yapıya ve sizlere zarar vermeyen kimyasallar seçilmektedir. Özellikle cam temizlik hizmetimizde bu hassasiyeti ön planda tutmaktayız. Yarı profesyonel ve amatör kişilerce yapılan işlerde çoğunlukla camlara zarar verilmektedir. En ufak hatada kalıcı hasarlar oluşacağından firmamız hatasız bir temizlik süreci garantisi vermektedir. Dış cephe cam temizlikleri diğer temizlik alanları ve türlerine oranla daha farklıdır. Çevre etkenleri ile doğrudan etkileşim halinde olan cam kaplamalar yılda en az 3 kere periyodik olarak temizlenmelidir.

Dış Cephe Temizlik

Türleri

Dış cephe türleri alikobant, alemiyon, kaplama, plaza, bbt, cam giydirme, metaldir. Bu türlerin her birinin farklı ürünlerle temizlense de teknikleri yapının durumuna da bağlıdır. Metal yüzeylerde daha çok sökücü asidik bazlı zararsız maddeler kullanılırken cam yüzeylerde parlatıcı kimyasal sıvılar kullanılır. Bir başka önemli husussa, Dış Cephe Temizlik ürünleri mutlaka Türk Standartları Enstitüsüne uygun olmak zorundadır. Güvenilir temizlik için ekspertiz hizmeti ve yapı etüt çalışması da gerekir. Uygulamanın kalitesini arttıran bu uygulamalar dış cephe temizlik de belli başlı standartlardandırç

Ağustos 16 2016 / Salı - Polat Temizlik -