0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Dış Cephe Temizlik İstanbul

Dış Cephe Temizlik İstanbul

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Dış Cephe Temizlik İstanbul

 

Bütün büyük şehirlerde olduğu gibi İstanbul genelinde de temizlik Şirketleri, dış cephe temizlik, inşaat sonrası temizlik, yangın sonrası temizlik, hastane temizlik, okul temizlik, ofis temizlik, fabrika temizlik, Dış Cephe Temizlik, gemi yat temizlik fuar stand temizlik gibi alanlarda hizmet verebilmektedir. Bu hizmetlere ek olarak ve ya bu hizmetlerle birlikte havuz temizliği, koltuk yıkama halı yıkama, buharlı temizlik gibi ekstra paketlerde mevcuttur. Bu hizmetlerden en büyüğü Dış Cephe Temizlik hizmetidir. Dış Cephe Temizlik İstanbul, Bursa, Ankara ve İzmir gibi büyük ve sanayinin üst düzeyde olduğu şehirlerde çok talep görmektedir.

Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Temizlik hizmetimiz Polat temizlik bünyesinde Ataşehir, Adalar, Avcılar, Arnavutköy, Bakırköy, Beykoz, Beşiktaş, Büyükçekmece, Çekmeköy, Çatalca, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar Temizlik Şirketleri olarak hizmet vermektedir. Dış Cephe Temizlik İstanbul ’un bütün bölgelerinde aynı kalite ve aynı disiplinle çalışmaktadır. Personellerini Polat temizlik merkezinde yetiştirerek bölgesindeki her yapıya hizmet götüren şirketlerimiz, profesyonel bir temizlik hizmeti sağlamaktadır.

Dış Cephe Temizlik İstanbul

Dış Cephe Temizlik hizmetini elinde bulunan geniş imkanlarla üst düzeyde yapan firmamız asansörlü dış cephe vinçli dış cephe, dağcı dış cephe, sırıkla dış cephe hizmet, vermektedir. Dış cephe temizlik hizmetinin kendi özel elemanları bulunmaktadır. Bu personelleri zorlu eğitimlerden geçirerek, uzman dış cephe temizlik personelleri haline getirdik. İş sağlığı ve güvenliği, müşteri iletişimi ve iş bilgisi konusunda gerekli talimatlar ve eğitimlerle donatılmış olan temizlik personelimiz, Polat temizliğin dış cephe konusunda zirvede olmasının baş etkenlerindendir.  

Dış Cephe Temizlik İstanbul ‘ da her yere hizmet götürmektedir. Siz müşterilerimizin tek yapması gereken iletişime geçmektir. Keşif ekibimiz etüt çalışmasını yapıp ekspertiz raporu öncesi bilgi toplayacak sonrasında ekspertiz hizmeti verilecek bu sayede uygulamanın size ne kazandırdığını ve ne yapılması gerektiğini, yapının durumunu önceden öğreneceksiniz. Üstelik uygulama öncesi bu hizmetlerin hepsinden ücretsiz olarak faydalanacaksınız. Hizmetimiz pvc, metal, kompozit, cam, Alüminyum yüzeylere farklı ürün ve karışımlarla yapılmaktadır. Bu ürünlerin tamamı TSE damgalı olup her hangi bir yan etkisi olmamaktadır.

Ağustos 19 2016 / Cuma - Polat Temizlik -