0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Dış Cephe Temizlik Makinası

Dış Cephe Temizlik Makinası

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Dış Cephe Temizlik Makinası

Dış Cephe Temizlik Makinası diğer bir adı ile teleskobik sırık sağladığı Dış Cephe Temizlik hizmetinde yeni bir teknoloji ve kolaylık olarak boy göstermeye başlamıştır. Öncelikle bu makina diğer sistemlere nazaran çok daha kolay ve pratiktir. Sadece bir personel kullanılarak bu işlem gerçekleştirilir. Bu sayede temizlik şirketleri de hizmet gören müşteriler de ekonomik yönden kara geçmiş olur. Dış Cephe Temizlik günümüzün en çok kar getiren hizmetlerinden olduğunu var sayarsak bu teknoloji bireysel olarak da tüketicilerin faydalanabileceği bir makinadır.

Teleskobik Sırıkla Temizlik

Polat Temizlik Şirketi olarak Dış Cephe Temizlik makinesini 20 metrenin altındaki yapılarda veya isteğe göre kullanmaktayız. Karbon fiber boruların birbirine geçmesi ile oluşan bu sırığın ucuna fırça ve hortum ile su verilerek Dış Cephe Temizlik işlemi gerçekleştirilir. Vinç, örümcek vinç, sepetli vinç, dağcı sistem, halat, asansörlü platform ve benzeri Dış Cephe Temizlik malzemelerine gerek kalmadan tek başına bütün temizliği yapan Dış Cephe Temizlik Makinası 20 metre den fazla yükseklik de ki plaza gökdelen ve apartmanlarda kullanılmaz. Bu yapılar için uygun olan sistemler vinç, dağcı veya asansörlü sitemlerdir.

Dış Cephe Temizlik Makinesinin avantajlarından biride hava şartı ne olursa olsun temizlik günü ertelenmeden yapılabilir. Bunu en iyi güneşli havalarda test edebilirsiniz. Minerallerinden arındırılmış su sayesinde durulamaya gerek kalmadan uzun süre temizlik sağlanır. Eğer bu teknolojiden yararlanılmazsa yani diğer sistemler kullanılır ise güneş ışınları, toz toprak gibi etmenler, dış cephede tekrar bir yıkama ve durulama gerektirecektir.

Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Temizlik Makinası ile dış cephenin durumuna göre temizlik türü belirlenir. Eğer yüzey Kompozit, prekast, granit veya taş ise normal şebeke suyu kullanılmasında bir sakınca yoktur. Fakat yüzey cam metal ve benzeri madde ile kaplanmışsa iyonize edilmiş yani minerallerinden arındırılmış su tercih edilmelidir.  Aşırı yağlı ve korozyona uğramış yüzeyler için ise kimyasal karışımlı su kullanılmaktadır. Dış Cephe Temizlik Makinası ile yapının boyutuna göre boru eksiltip pozisyon alabilir ekleme yaparak yüksek binalarda da kullanabilirsiniz.

Dış Cephe Temizlik hizmetimizden yararlanmak veya Dış Cephe Temizlik Makinası na sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

Ağustos 18 2016 / Perşembe - Polat Temizlik -