0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Dış Cephe Temizlik Nasıl olur?

Dış Cephe Temizlik Nasıl olur?

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Dış Cephe Temizlik Nasıl olur?

Temizlik, ilk çağlardan beri insanların doğal ortamında bulunan bir gereksinimdir. Sağlıklı ve disiplinli bir yaşam arzu eden her birey kendine temiz bir alan oluşturmalıdır. Kültürel olarak da nesillerden beri bu topraklar geleneksel temizliğin dünyaya öğretildiği merkez medeniyet pozisyonundadır. Fakat özellikle sanayi devriminden sonra temizlik alanı sektörel bir güç olmuş geleneksel yöntemler ve aletler, yerini temizlik makinelerine ve kimyasal ürünlere bırakmıştır. Bu değişim süreci temizlik sektöründe olduğu gibi inşaat sektöründe de yaşandığı için Dış Cephe Temizlik gibi hizmetlerde çok daha kompakt ve planlı bir temizlik ihtiyacı doğmuştur.

Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Temizlik

Temizlik firmaları da gelişen modern dünyanın öncülerinden olmayı başarmışlardır. Ev temizliği ofis temizliği, fabrika temizliği, hastane temizliği, ibadethane temizliği, okul temizliği, Dış Cephe Temizlik, inşaat sonrası temizlik, yangın sonrası temizlik, havuz temizliği, fuar stand temizliği gibi birçok alanda profesyonel manada temizlik hizmeti verilmektedir. Bu sayede evler, iş yerleri ve kamusal alanlar dışarıdan gelen kir ve olumsuz havanın etkisinden kurtularak bulaşıcı hastalıkların önüne geçilmiş olur.

Dış Cephe Temizlik

Temizlik Şirketleri birçok temizlik alanında hizmet verir fakat bunlar arasında en meşakkatli ve geniş bütçe ayrılması gereken temizlik hizmeti Dış Cephe Temizliktir. Dış Cephe Temizlik prekast, kompozit, metal, cam, doğal taş, alüminyum gibi yüzeylerin temizlenmesi çevre sağlığı ve şehir estetiği gibi konulardan dolayı çok önemlidir. Bu hizmet temizlik şirketleri tarafından büyük hassasiyetle yapılmalıdır. Yeni yasalaşan İş sağlığı ve güvenliği konularında alınması gereken bir takım tedbirler vardır. Temizlik şirketleri bu tedbirleri çalışanlarına aldırmakla yükümlüdür. Uygulama sırasında gelişebilecek her türlü kaza ve yanlışlıklardan temizlik şirketi sorumludur. Dış Cephe Temizlik hizmeti amatör veya yarı amatör firmalar tarafından yapıldığında büyük riskler oluşabilmektedir. Can güvenliği ve yapı sağlığı için alanında uzman kendi personelini yetiştiren profesyonel firmalarla anlaşılmalıdır.

Dış Cephe Temizlik de kullanılan ürünler mop ve mop aparatları, cam temizleyiciler, dış cephe temizlik makineleri, bezleridir. Bu ürünlerin yanında uygulamanın gerçekleşmesi için kurulan platform, vinç ve halatlarda kullanılır.

Firmamız Dış Cephe Temizlik uygulamasını yapının yüzeyine ve durumuna göre tek seferde yapabileceği gibi belirli periyodlarla da gerçekleştirebilmektedir.

 

Eylül 02 2016 / Cuma - Polat Temizlik -