0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Dış Cephe Temizlik Şirketleri

Dış Cephe Temizlik Şirketleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Dış Cephe Temizlik Şirketleri

Firmamız kurulduğu günden bu güne birçok temizlik alanında İstanbul’un tümüne hizmet vermektedir. Kendi bünyesinde eleman yetiştirmekte, elemanların eğitim seviyelerini kontrol ederek kariyer sınıflarını uzman derecesine çıkarmakta, temizlik şirketlerinin her birinin kurumsal alt yapısını maddi manevi desteklemektedir. Bu ilke ile Polat temizlik şirketine bağlı bütün firmalar, temizlik sektörünün her dalında faaliyet göstermektedir. Bunların en başarılı örneklerinden biride Dış Cephe Temizlik Şirketleri olmuştur. Dış Cephe Temizlik firmamızın lokomotif hizmetlerindendir.

Dış Cephe Temizlik Şirketleri

Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Temizlik Şirketleri çevre sağlığını ön planda tutarak gösterdikleri performans ile Polat temizliğin güçlü bir referans deposu olmasında en etkin şirketlerdir. Plaza, gökdelen, apartman gibi bütün yapılarda hizmet verebilme kapasitesi ve alt yapısı uzun yıllardır mevcuttur. Dış Cephe Temizlik Şirketleri Vinç, askılı vinç, örümcek mekanizmalı vinç, asansör, sırık ve dağcı sistem gibi tekniklerle dış cephe temizliği hizmeti sunmaktadır. Bu teknikleri de prekast, vinil, kompozit, metal, cam ve benzeri yüzeylerde gerçekleştirir.

Yapının uzunluğu ve genişliği ne olursa olsun elindeki envanterle son derece profesyonel bir hizmet sunan Polat Dış Cephe Temizlik Şirketleri, Kullandığı ürünlerin Türk Standartları Enstitüsüne uygun olmasına da büyük hassasiyetle yaklaşmaktadır. Ürünlerin her cephe yüzeyi için ayrı kullanım dozları ve çeşitleri vardır. Sökücü kimyasallar farklı, dezenfektan ürünler farklı jel ve benzeri ürünler farklı uygulamalarda tercih edilir.  

Polat temizliğe bağlı Dış Cephe Temizlik Şirketleri otel, rezidans, plaza, gibi yerlere uzun boyutları sebebi ile zaman zaman vinç, sepetli vinç veya asansörle erişim sağlamayabilir. Bu gibi durumlarda da devreye dağcı dış cephe elemanlarımız girmektedir. Yapının boyu ne olursa olsun personelimiz aldığı eğitim doğrultusunda her yere erişim sağlayarak eksiksiz bir temizlik hizmeti sağlamaktadır.  Üstelik dağcı sistem ile yapılan uygulamalarda müdahale yakından olduğu hizmet daha mükemmel sonuçlar vermektedir.  Vince gerek kalmayan ama insan boyunun da uzanamadığı yerlerde ise sırık dediğimiz sistemle erişim sağlanır. Bu sistemde hafif parça borularının bir araya gelmesi ile oluşur. Bu borular karbon fiber malzemeden yapılır. Yüzeyi temizleyecek uç kısmına fırça takılır. Minerallerinden arındırılmış su desteği ile uygulama yapılan alanda kesinlikle durulamaya gerek kalmadan temizlik sağlanır. Polat Temizlik Şirketleri

yalnızca dış cephe temizliği değil diğer bütün temizlik hizmetlerini verebilmektedir.

 

Eylül 07 2016 / Çarşamba - Polat Temizlik -