0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Dış Cephe Temizlik Ürünleri

Dış Cephe Temizlik Ürünleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Dış Cephe Temizlik Ürünleri

Dış Cephe Temizlik Ürünleri

Bir temizlik hizmetinin en önemli noktası temizlik ürünleri ve malzemelerinin kalitesidir. Temizlik ürünü olmadan hizmet gerçekleşemeyeceği gibi kalitesiz ürün kullanımında da amaçlanan temizliğe ulaşılamaz. Uygulamanın performansını doğrudan etkileyen bu faktör ülkemizde de müşterilerin son derece dikkat ettiği hususlardan biridir. Özellikle Dış Cephe Temizlik Ürünleri seçiminde büyük bir hassasiyet gözetilmek zorundadır. Erişimin ve uygulamanın oldukça zor olduğu bu alanda yapılan hatanın telafisi maliyetli ve zahmetli olacağından ürün tercihleri de çok önceden belirlenmelidir. Bu ürünlerin hepsi Türk Standartları Enstitüsüne uygun olmak zorundadır.

 Temizlik Ürünleri

Premium elektrik reverse osmos sistemi

Highline akülü veya elektrikli ro sistemi

İmpressor akülü ve elektrikli reçine bazlı DI sistemi

Standart elektrikli Ro sistemi

Fiber glas teleskobik uzatma

Fırça

High tech karbon teleskobik uzatma

Standart cam çek sil

Cam sil tutma sapı

Oynar başlıklı cam çek sil

Alüminyum pelüş sapı

Ağır mikro fiber pelüş

Zebra Mikro Fiber pelüş

Akronik pelüş

Çelik yatak

Cam jileti

Yer kazıma aparatı

Yer kazıma jileti

Camcı kovası

Camcı bel kovası

Alüminyum teleskobik uzatma

Islak mop

Dış Cephe Temizlik Ürünleri

Dış Cephe Temizlik Ürünleri bunlarla da sınırlı değildir.  Bu liste istenildiği takdirde arttırılabilir. Ama temel olarak kullanılan ürünler bunlardır. Bunların yanında bir de Erişim platformları bulunmaktadır. Dış Cephe Temizlik sistemleri olarak geçen sepetli vinç, örümcek vinç, teleskobik uzatma, Karbon fiber sırık, bina asansörü,  Dağcı sistem mekanizması ve ipleri olarak sıralanabilir. Bu envanterlerin hepsinin bulunması firma açısından pozitif bir değer niteliğindedir. Bu platform ve ürünler hayatın birçok yerinde kullanılabilmekte insan yaşamını kolaylaştırmaktadır.

Dış Cephe Temizlik kolay ve pratik yapılabilir gibi gözksede, oldukça masraflı ve dikkat edilmesi gereken bir hizmettir. Bu hizmetin ürünleride özel olarak üretilmekte ve kullanılmaktadır.

Dış Cephe Temizlik Ürünleri arasında saymadığımız bazı kimyasal ve dezenfektanlar, firmamızın hizmet politikası gereği, özel karışımlar olduğundan, uygulama veya ekspertiz esnasında gösterebilmekteyiz. Daha detaylı bilgi için iletişime geçin.

 

 

Ağustos 19 2016 / Cuma - Polat Temizlik -