0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Dış Cephe Temizlik Uygulaması

Dış Cephe Temizlik Uygulaması

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Dış Cephe Temizlik Uygulaması

İstanbul genelinde birçok ilçe ve semt te profesyonel temizlik ihtiyacı hat safhadadır. Bunun sebebi bütün temizlik alanlarında farklıdır. Fakat Dış Cephe Temizlik ihtiyacının çok olması kuşkusuz artan şantiyeler ve gelişen inşaat sektörü paralelinde, kirlenen şehir atmosferi olabilir. Araç egzozlarının, fabrika dumanlarının evsel atıkların giderek yaygınlaştığı 21. Yüz yılda en az doğa kadar insan eli yapılarda bu durumlar neticesinde zarar görmeye başlamıştır. Bir plazanın, gökdelenin, apartmanın yada her hangi bir binanın yılda en az 2, 3 defa temizlik görmesi gerekmektedir. Bu durum yalnızca estetik açıdan değil sağlamlık ve güvenlik açısından da ciddi problemlere yol açmaktadır.

Dış Cephe Temizlik Hizmetini yıllardır büyük bir özveri ve kendi dürüst ilkeleri ile gerçekleştiren Polat temizlik. Personellerinin her türlü sosyal güvencesini yaparak, onları profesyonel eğitim süreçlerinden geçirip müşteri memnuniyeti esaslı kurumsal yapısına adapte etmektedir. Polat temizlik merkezinde İş sağlığı güvenliği, ürün kullanımı, iş becerisi, ekspertiz ve etüt yönetimi gibi dersler vermektedir. Bu dersler neticesinde her bir personel Dış Cephe Temizlik hizmeti ve diğer temizlik alanlarında uzmanlaşmaktadırlar.

Dış Cephe Temizlik Uygulaması

Dış Cephe Temizlik Uygulaması

Dış cephe temizliği, alüminyum, metal, alikoband, prekast, kompozit ve cam yüzeylere yapılmaktadır. Bu yüzeylerde birbirinden farklı temizlik ürünleri ile müdahale edilmekte ve her yüzey için özel önlemler alınmaktadır.

Dış Cephe Temizlik vinç ile asansörle , dağcı sistem ve sırık ile temizlenir. Alçak yapılarda sırık adı verilen karbon fiber boru kullanılır. Yüksek yapılarda da vinç ile asansör ile veya dağcı sistem ile temizlik yapılmaktadır. Dağcı sistem elemanlarımızın sayısı yapının boyutuna bağlıdır. Dış cephelerde kullanılan kimyasallar kesinlikle dış cephelere zarar vermemektedir.  Ürünlerin hepsi Türk Standartlarına uygun çevreye duyarlı ürünlerdir.

 

Ağustos 15 2016 / Pazartesi - Polat Temizlik -