0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Ev Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik

Ev Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Ev Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik

Günümüzde birçok ev temizlik müşterisi evinin temizlik düzeyini en üst seviyeye çıkarmak, eşyalarının ve yapısının ömrünü uzatmak ve temizliğe çok fazla zaman ayırmamak için ev temizlik hizmetini tercih etmektedir. Ev Temizlik Şirketleri de temel olarak evin bütün alanlarında profesyonel temizlik sağlar ve müşterilerin istekleri doğrultusunda temizlik hizmeti gerçekleştirir burada hizmetin nasıl gerçekleştirileceği sorusu müşteriye değil Ev Temizlik Şirketleri ne sorulmalıdır. Uygulama öncesinde yapıyı ve zemini inceleyerek ekspertiz çalışması yapan temizlik şirketleri bu sayede çalışma niteliğini belirler. Evin bütün oda ve bölgelerinde tam donanımlı envanterler ile profesyonel bir hizmeti gerçekleştirilir. Evin salonu mutfağı, banyosu bu disiplinli ve detaylı temizliğe maruz kalır.

Ev Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Temizlik hizmeti de ev temizliği gibi hücre bazlı olmasa da geniş ve detaylı bir temizlik sürecine tabi olur. Dış cephelerin temizliği Ev temizliği gibi sık yapılmaz. Fakat dış cephe temizliği de ihmal edilirse ciddi sorunlarla karşı karşıya kalınır. Bu hizmette de önce etüt sonra ekspertiz çalışması yapılır. Ev Temizlik Şirketleri kullandığı malzemeler dış cephe temizlik malzemelerine oranla daha farklı ürünlerdir. Genel de dezenfektan, krem, mop, pas, pas ıslak vakumlu makineler, buharlı makine, el bezi, cam sil ve benzeri temizlik ürünleri kullanılır. Dış Cephe Temizlik ürünleri de cephe den cepheye değişir. Cam dış cephelerde farklı alüminyum cephelerde farklı, kompozit, vinil cephelerde farklı ürünler kullanılır.  Dış Cephe Temizlik için üründen önce ayarlanan erişim tekniğidir. Bu teknik sayesinde temizlik gerçekleşir. Vinç ile, sepetli vinç ile, örümcek vinç ile, asansörle, fiber karbon malzemeden yapılan sırık ile ve dağcı sistemle dış cephelere erişim sağlanmaktadır. Her sistemin kendine has yöntemleri ve özel çalışanları vardır.  Örneğin dağcı sistem personeli, asansörlü sistemde çalışabilir fakat asansörlü sistem de çalışan personel sertifika ve eğitimi yoksa dağcı sistemde çalışamaz. İş sağlığı ve güvenliği ilkeleri gereği dış cephe personelleri çok dikkatli bir denetim sürecinden geçmelidir. Kasksız ve gerekli güvenlik tedbirleri almadan kesinlikle çalıştırılmamalıdır.

Ev Temizlik Şirketleri yılın belli günlerinde periyodik olarak çalışma sistemini benimsemiş ve bu yöntemle çok daha başarılı olmuşlardır. Bir defa yapılan temizlik evinizi uzun süre temiz tutsa da haşere ve mikrop oluşumları sizin görmediğiniz yerlerde daha sonra tekrar çıkabilmektedir. Bir epilasyon sürecinin bile birkaç seans da bittiğini düşünürsek, evin % 100 temizliği için periyodik temizlik hizmeti şarttır.

Ağustos 15 2016 / Pazartesi - Polat Temizlik -