0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

 

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik  Temizlik Şirketi, büyük metropollerin, gelişen şehirlerin, olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir. İnşaat tekniklerinin sürekli yenilik kazanması, insan nüfusunun artması, ve Türkiye gibi gelişmekte olana ülkelerde inşaat sektörünün tavan yapması İnşaat Sonrası Temizlik Temizlik Şirketi alanını popüler hale getirmiştir. Yapıların kaba ve detaylı ince temizliklerinin yapıldığı bu hizmet oldukça zahmetli ve profesyonellik isteyen bir iştir. Amatör ve yarı amatör kişilerce yapılacak müdahaleler yapınıza büyük ölçüde hasar verir. Firmamız Teknolojik alt yapısını ve ürün çeşitliliğini ilk kurulduğu andan itibaren bütün temizlik alanlarına entegre etmiş İnşaat Sonrası Temizlik Temizlik Şirketi alanında usta çalışanlar ile anlaşmış sonrasın da kendi personelini yetiştirme eğilimine gitmiş kurumsal bir firmadır. Artık Alanında uzman onlarca çalışanla İstanbul’un her yerine hizmet götürmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik Temizlik Şirketi kireç, moloz, fayans kırıkları gibi inşaattan kalan kalıntıları yok etme ve kaba temizlikle başlar. Bu aşamada çalışanların İş sağlığı ve güvenliğine hakim olması yapıya zarar vermeden uygulamayı yürütmesi gerekmektedir. Aksi bir durumda oluşabilecek maddi manevi bütün hasar firmamızca karşılanmaktadır. Moloz ve benzeri maddeler süpürüldükten ve sıvı maddeler tahliye edildikten sonra, boya harç gibi izler kazınarak çıkartılır. Camlar özel ince jiletle temizlenirken duvardakiler de duvarı çizmeden ve zarar vermeden temizlenir. Banyo fayansları ve bazı oda zeminlerinde çıkmayan kirler ve lekeler için özel çalışma uygulanır bu çalışma da hijyenik kimyasallar gerekirse asidik bazlar kullanılır. Sökücüler eşliğinde gerçekleştirilen bu hizmet sonunda yapıya kesinlikle zarar verilmez. Plastik pencereler, camlar, kapılar, trabzan ve zor lekelerin yapışkanların bulunduğu bütün alanlar hummalı bir temizlik sürecinden geçmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

İnşaat Sonrası Temizlik Temizlik Şirketi hizmeti ofis, villa, rezidans, fabrika, hastane, okul ve benzeri bütün alanlarda gerçekleştirilebilir. Temizlenecek alanın büyüklüğüne göre ücretlendirme belirlenir. Çalışma başlamadan önce mutlaka ekspertiz raporu yapılır. Bu rapor sayesinde çalışmanın niteliği belirlenir. Örneğin kaç kişinin çalışacağı, hangi temizlik ürünlerinin tercih edileceği bu raporda belirlenirken, fiyatlandırmada bu rapor üzerinden yapılır.

İnşaat Sonrası Temizlik Temizlik Şirketi de en son aşama Buharlı makinanın çalıştırılmasıdır. Bu İşlem sayesinde kaba temizliği yapılan binanın içerisindeki bütün bakteri, toz ve mikrobik canlılar yok edilir. Bu makine mutfak banyo ve lavabolarda oldukça etkilidir.

Temmuz 27 2016 / Çarşamba - Polat Temizlik -