0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik

Polat Temizlik Şirketleri bugüne kadar bütün temizlik alanlarında oldukça hassas ve kaliteli hizmetleri ile adından sıkça söz ettirmiştir. Ev temizliği, ofis temizliği, banka temizliği, fabrika temizliği, okul temizliği, villa temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, yangın sonrası temizliği, fuar temizliği,  Gemi yat temizliği, Dış Cephe Temizlik,  hastane temizliği gibi birçok hizmeti bünyesinde barındıran Şirketimiz yıllardan beri müşterilerimizin istediği temizlik hizmetini sağlamayı başarmıştır. Bu hizmet doğrultusunda birçok referans ve yeni hizmet dallarında atılımlar yapmıştır. Örneğin Haşere ilaçlama, havuz temizliği, koltuk temizliği gibi ek hizmetlerin bütçesi arttırılmış bünyemizde bulunan, İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik sektöründe de çalışmaya başlamıştır.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimiz kaba ve ince temizlik olmak üzere ikiye ayrılır kaba temizlik de inşaat sonrasında oluşan tadilat kalıntıları taş, moloz, sıva, kireç temizlenir ve eşyalar düzenlenebilir yerleştirilebilir duruma gelir. İnce temizlik de ise standart ev temizliği hizmetinin biraz üstünde bir hizmet paketi sunulur. Ekstra olarak bütün odalarda dezenfektan spreyler kullanılır, banyo ve lavabolar buharlı temizlik makinesi ile temizlenir. Özel sökücü kimyasal ve malzemeler kullanılır. Boya veya badana işlemi gerçekleştirilir. Polat İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri bütün bu ekstra hizmetleri hiçbir ek ücret almadan gerçekleştirmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik

Dış Cephe Temizlik hizmeti de bu minvalde gerçekleşen geniş çaplı bir temizlik şirketidir. Dış Cephe Temizlik İnşaat Sonrası temizlikten farklı olarak, birçok sistemle ve teknikle uygulanıyor olmasıdır. Bu sistemler Dağcı Dış Cephe Temizlik, Şirketleri asansörlü dış cephe temizlik şirketi, vinçli temizlik şirketi ve sırıkla temizlik şirketi gibi sıralanabilir. Bu hizmette ön plana çıkması gereken hassasiyet personelin güvenliği yani İş sağlığı ve güvenliği ilkeleridir. Oldukça riskli olan bu hizmet çok dikkatli profesyonellere emanet edilmelidir.  İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik Sektöründe ki atılımını da son zamanlarda bu sektördeki başvuruların aynı ayna istenmesi ile doğmuştur. İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri gelen talep üzerine Dış Cephe Temizlik hizmeti için de eğitim merkezimizden personel talep etmektedirler. İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik son dönemin en çok bir arada tercih edilen hizmetleridir.

 

Ağustos 17 2016 / Çarşamba - Polat Temizlik -