0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik, Firmamızın ana temizlik hizmetlerindendir. Dış Cephe Temizlik, Ofis Temizliği, Ev Temizliği gibi hizmetlerden sonra en çok personel bulundurduğumuz hizmet alanıdır. Personeller bünyemizde bütün iş ve sağlık eğitimlerinden geçmekte profesyonel olarak temizliğe hazır olmadan uygulamaya çıkarılmamaktadır. Bilindiği gibi İnşaat Sonrası Temizlik çok zahmetli ve yorucu bir iştir. Bu yüzden çalışacak personel özenle ve dikkatle belirli seviyelerden sonra seçilir. Dış Cephe Temizlik  ve İnşaat Sonrası Temizlik personelleri aynı kategoride ve yetenek sınıfına mensuptur. Giderek ihtiyaç duyulan bu hizmet alanı İstanbul genelinde bu işi profesyonel yapabilecek şirketlere ihtiyaç duymaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik Detayları

Tadilat gören yapıda ciddi bir temizlik girişimine başlamak için öncelikle ekspertiz raporu hazırlanarak yapı etüt çalışmasına başlanır. Ortaya çıkan ekspertiz raporu siz değerli müşterilerimizle paylaşılır ve hangi bölgelerde ne tür temizlik yapılacağı ve uygulama niteliği belirlenir. Daha sonrasında adım adım yapılan tadilatın ve ya İnşaat kalıntılarının izi silinmeye başlanır.

İnşaat Sonrası Temizlik de önce moloz kırıntıları taş kireç gibi maddelerin tahliyesi yapılır. Camların üzerindeki boya ve benzeri lekeler ince jilet yardımı ile kazındıktan sonra pencere duvar ve zemin temizlenir. İsteğe bağlı olarak zemin temizleme işlemi de uygulanır. Pencere olukları ve silikon kalıntıları sökülür. Bütün kapılar silinir. En son olarak mikropların kırılması ve hijyenik bir ortama kavuşma adına buharlı temizlik işlemi uygulanır. Bu işlem bittiğinde en son kontrollü bir temizlik yapılmaktadır. Buhar makineleri Peteklerde, duvarlarda, rutubet alan mekanlarda, kirli cam yüzeylerde, lavabo ve banyolarda sıkça kullanılmalıdır. Temizlik Şirketleri buharlı temizlik işlemini periyodik olarak hizmet verdiği evlerde, ofislerde, fabrika, hastane, plaza, rezidans, okul ve ibadethanelerde uygulayabilir. Kullanım alanı geniş olan buharlı makine temizlik hizmetinin en önemli iki veya üç makinesinden biridir.  Buharlı makine özellikle mutfaklardaki gıdaların hijyeni için hayati önem taşımaktadır.  İnşaat Sonrası Temizlik yapının daha uzun ömürlü olabilmesi, zarar gören tesisat ve şebekelerin gerekli müdahale ile aktif hale gelebilmesini sağlar. Piyasadaki Temizlik Şirketlerine nazaran Polat Temizlik detaylı bir hizmetin ardından memnun kalınmadığı taktirde yeni bir çalışma için randevu verip ekstra bir uygulama gerçekleştirmektedir.

Temmuz 27 2016 / Çarşamba - Polat Temizlik -