0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Ofis Temizlik Şirketi

Ofis Temizlik Şirketi

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Ofis Temizlik Şirketi

Temizlik Şirketi ihtiyacı, şehirleşen ve modern toplum haline gelen metropol ve şehirlerin geleneksel temizlik yöntemlerini terk edip, bireysel olarak temizliğe zaman ayırmaması ile kendini göstermiştir. Bu olay tabi ki şehir yaşamının insanların üzerinde bıraktığı zorunlu bir durumdur. İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerimizde her geçen gün profesyonelleşen bu sektör büyük ekipmanlar ve teknolojik alt yapı ile hizmet verir. Yapılan uygulamaların müşteri kitlesini memnun etmesinin yanı sıra süreside oldukça önemlidir. Her şirketin diğer Temizlik Şirketinden farklı olmaya çalıştığı bu temizlik yarışında ön plana çıkan şirketler profesyonelliklerinden taviz vermeyenler olacaktır. Bu da çalıştırdığı elemanlara sosyal haklarını verme, uygulama sırasında iş sağlığı ve güvenliğine dikkat etme ve çevre sağlığını koruma gibi yöntemler ile mümkün olacaktır.

İşyeri ve Ofis Temizlik Şirketi

Günümüzde birçok alanda temizlik hizmeti yürütülmektedir. Hemen hemen sosyal hayatın her yerin de uygulanan profesyonel temizliğin, en popüler olduğu yerlerden biride ofis ve iş yerleridir. İnsanların sürekli hareket halinde olduğu ofisler ve iş yerleri profesyonel temizlik hizmetine muhtaçtır. Sürekli periyodik olarak geniş bir temizlik hizmetinden geçmek zorundadırlar. Hem çalışanların sağlığı hem de yapının güvenliği için bu şarttır. Birde çalanların moral motivasyonunu sağlayıcı özelliği vardır ki buda oldukça önemlidir.

İş Yeri ve Ofis Temizliği Nasıl yapılır?

Polat Temizlik Şirketi olarak İstanbul genelindeki bütün bölge ve ilçelerde ev, ofis, fabrika, banka, fuar, gemi, yat, okul, dış cephe, inşaat sonrası temizliği gibi hizmetler veriyoruz. Bunlar arasında öne çıkan lokomotif temizlik hizmetlerimiz İşhanı ofis temizliği ve ev temizliğimizdir. Bugün sizlerle ofis temizliği nasıl yapılır onu konuşacağız. Her şeyden önce proje başlamadan personel seçimi yapılır. Bu seçim Polat eğitim merkezinde alanlarına göre ayrılan temizlik çalışanlarının ofis temizliği ile ilgilenenleri arasından yapılır. Personel sayısı projeden projeye farklılık göstermektedir. Daha sonra uygulamanın yapılacağı mekana ekspertiz hizmeti yapılır. Ekspertiz raporu sayesinde yapılacak temizliğe daha hakim olabilir, olası kaza ve hataları önceden düzeltebilir ve yapınız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Polat Temizlik Şirketi Çalışmaya masa ve aksesuarların tozunun alınması, daha sonra masaların üzerindeki bilgisayarların fanlarının temizlenmesi ve yine masa üzerindeki eşyaların bezle silinmesi gibi işlemler ile başlar. Daha sonra zemin temizleme makinesi ile zemin temizlenir ve çöp poşetleri atılır yerine yeni poşetler konur bu sırada zeminlerin paspas ile tekrar temizliği gerçekleşir. Daha sonrasında camlar özel karışımlar ile temizlenip silinir. Eğer iş yeri geniş ve bölümler fazla ise ekip sayısı arttırılabilir. Kalorifer petekleri, dolaplar, kapılar ve benzeri eşyalarda detaylı bir temizlik ünitesine maruz kalır. Mutfaklar ve tuvaletlerde gerekli görüldüğü taktir de buharlı makine ile veya kimyasal ürünler ile temizlenir.  Ofislerdeki koltuk ve mobilya yıkaması paket dahilinde ki hizmetimizken haşere ilaçlama ve halı yıkama gibi hizmetler hizmet dışı ücretlendirmeye tabidir. Sizde Polat Temizlik Şirketi hizmetlerinden yararlanmak isterseniz iletişim sekmesindeki irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.