0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Periyodik Temizlik Şirketi

Periyodik Temizlik Şirketi

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Periyodik Temizlik Şirketi

Bugün birçok Temizlik Şirketi ev temizliği alanında hizmet vermektedir. Şirketlerin tamamına yakını bu hassasiyeti ve külfeti yüksek alanı, lokomotif hizmet olarak kabul etmiştir. Buna rağmen profesyonel olmayan uygulamalar neticesinde, mutsuz bir müşteri kitlesi de mevcuttur. Her geçen gün yaygınlık gösteren profesyonel temizlik ihtiyacı ehil olmayan kişilerce piyasada su istimale uğramaktadır. Bizimle anlaşan müşterilerin bir kısmı da bu pastadan pay almak isteyen fakat işi bilmeyen kişi veya gurupların mağduru olmuşlardır. Öncelikle bizim tavsiyemiz mekan ekspertizin iyi yapılması, daha sonrasında gelişecek uygulamalara zemin hazırlanması ve yapı sağlığının iyi muhafaza edilmesidir.  Bunu da işini iyi bilen ve yıllardır bu alanda birçok eleman yetiştirip, uygulama yaparak, İstanbul’un temizlik yükünü omzuna alan Polat Temizlik Şirketi siz hiç yorulmadan yapabilmektedir.

Ev temizliğinin nasıl yapıldığını önceki yazılarımızda anlatmıştık. Şimdi sizlere periyodik temizlik hizmetimiz hakkında bilgiler vereceğiz.

Öncelikle bu hizmet ilk defa evini Temizlik Şirketi ne  profesyonel olarak temizletmek isteyen müşterilerimize önerilmez. Periyodik temizlik daha çok sürekliliği olan, haftada, ayda veya yılda birkaç kez evini temizleten müşterilerimize sağladığımız bir hizmettir. Bu hizmette sigortası veya sosyal hakları firmamız tarafından karşılanan gündelikçi temizlik personelleri temin edilebileceği gibi, daha geniş ve farklı çalışma düzenlerine uygun uygulamalar için Polat temizlik ekibi de çalıştırılmaktadır. Halı temizliği bu hizmet dahilinde olmayıp istenildiğinde ek ücrete tabidir. Koltuk temizliği ise vakumlu makine ile detaylı bir temizlik uygulamasına maruz kalır ve ekstra ücret talep edilmez. Çalışan personel 12:30 ile 13:30 arasında yeme içme gibi ihtiyaçlarını giderir çalışma süresi uygulamanın derecesi baz alınarak hesaplanır ve ortalama sekiz saattir. Personellerimiz tecrübeli, dinamik ve yeteneklidir. Evin içerisinde ki ufak tefek tadilatlarda da istenildiğinde yardımcı olmaktadırlar.

Polat Temizlik Şirketi olarak hizmetimiz tam gündür. Anlaşma gereği sözleşme süresince fiyatta ilk konuşulduğu rakamların dışında artma veya eksilme olmaz. Elemanlar yarım gün çalışmayacakları gibi yatılı kalma durumları da yoktur.

Randevu almak veya ücretsiz ekspertiz yaptırmak için iletişim sekmesinden irtibat numaralarımıza ulaşabilir mail veya whatshap yolu ile de bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Temmuz 13 2016 / Çarşamba - Polat Temizlik -