0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Polat Dış Cephe Temizlik

Polat Dış Cephe Temizlik

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Polat Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Temizlik diğer temizlik hizmetlerine nazaran daha çok risk taşıyan, daha uzun bir uygulama süreci geçirilmesi gereken bir alandır. Dış Cephe Temizlik personeli de son derece sıkı bir eğitim evresinden geçer. İş sağlığı ve güvenliği açısından oldukça tecrübeli elemanlar çalışmaktadır. Güvenlikli kostümler, sağlıklı ürünler ve bilinçli bir çalışma ile hassas bir temizlik uygulaması yapılır. Uygulama öncesinde ekspertiz hizmeti verilir. Ekspertiz uygulamanın yöntemini ve kalitesini belirtir. Müşteriye daha iyi hizmet sunmak, fiyatlandırmayı belirlemek ve yapıya daha sağlıklı müdahale etmek için yapılır. Bunun yanında yapı etüt çalışması ile ek hizmet yapılıp yapılmayacağı saptanır.

Dış Cephe Temizlik Dağcı sistem ile, asansörlü sistem ile, vinçli sistem ve sırıkla temizlik yapılmaktadır. Bu sistemler yapının boyutuna göre farklılık gösterir. 20 metrenin altındaki yapılarda sırıkla temizlik yapılır. Sırık da özel karbon fiber malzemeden oluşmaktadır, ucuna özel takılacak aparatla binanın dış cephesi temizlenmektedir. Yine binanın demirbaşlarında varsa asansörlü temizlik yapılmaktadır. Firmamızın her türlü teknolojik alt yapısı mevcut olduğundan bütün sistemlerde hizmet verilmektedir. Asansör olmasa bile tarafımızca temin edilmektedir. Asansörlü temizlik işlemi aşağı yukarı inilip çıkılarak temizliğin olacağı katta durularak yapılır. Firmamız Polat Temizlik Merkezi adı altında temizlik personeli eğitmektedir. Dış Cephe Temizlik personelleri de bu hizmet ile yetişmektedir. İstanbul ve Türkiye’nin dört bir yanına personel temini noktasında hizmet verilmektedir.

Polat Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Temizlik türlerine göre hizmet yöntemi belirleyen firmamız hassas bir uygulama olması için kullandığı ürünleri de Türk Standartları Enstitüsüne uygun olarak seçmektedir. Kullanılacak ürünlerin kimyasallarının çevreye, insan sağlığına ve yapıya zarar vermemesi için bu şarttır. Cam dış cepheler metal yüzeyler, alemiyon, kompozit, alikobant yüzeylerde farklı temizleyici ürünler kullanılmaktadır. Dış Cephe Temizlik uygulamalarında işin süresi ve iş yükü hesaplanarak ekspertiz hizmeti sonrası eleman sayısı belirlenir. Uygulama esnasında duruma göre desteğe ihtiyaç duyulduğunda, merkezden takviye personel yardımı da yapılabilir. Uzman olmayan yeni yetişmiş personeller kesinlikle yanlarında uzman ve tecrübeli eleman olmadan çalıştırılmaz.

Dış Cephe Temizlik Hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim bölümünden telefon numaralarımızı çevirebilir ücretsiz ekspertiz ve hizmet detayı hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Ağustos 01 2016 / Pazartesi - Polat Temizlik -