0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Polat Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik Hizmetleri

Polat Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik Hizmetleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Polat Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik Hizmetleri

 Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik 

Polat Temizlik Şirketleri birçok alanda temizlik hizmeti sunmaktadır. En iddialı olduğu alanlar Dış Cephe Temizlik, İnşaat Sonrası Temizlik,  ofis temizlik, Ev temizlik, Yangın sonrası temizliktir. Bunun yanında havuz temizliği, villa temizliği, halı yıkama koltuk yıkama, cami temizliği, banka temizliği, hastane temizliği, okul temizliği, gemi, yat temizliği, fuar temizliği gibi hizmetlerde vermektedir. Bu alanların hepsinde kendi bünyesinde yetişen profesyonel elmanlar çalıştırmaktadır. Elemanlarının sosyal sigortalarını ve her türlü haklarını sağlarken, eğitimlerini ve donanımlarını da eksiksiz vermektedir. Çalışanlarımız İş sağlığı ve güvenliği konularında kurallara uygun hareket etmekte, firmamız sağlıksız karışımlar ve çevreye zarar verici ürünler kullanmamaktadır.

Polat Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik Hizmetleri

Polat Temizlik Şirketleri İstanbul’un bütün ilçelerinde bulunmakta ve hizmet vermektedir. Her bir şubesi ve ekibi kendini geliştirmiş kurumsal yapılardır. Bu yapılar genel merkeze bağlı olsa da özgür çalışma stratejileri bulunmaktadır. Envanter ve çalışan yardımını yine Polat temizlik merkezinden almaktadır. Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik alanında kompozit dış cephelere, cam dış cephelere, metal kaplamalara, alüminyum dış cephelere, alikobant dış cephelere hizmet vermektedir. Bu hizmeti de vinç ile sırıkla, dağcı elemanlar ile veya asansörlü sistemle sağlamaktadır. Bu tekniklerden hangisi ile çalışılacağı uygulama öncesi ekspertiz hizmetimizle belirlenir. Örneğin tadilat görmüş dış cephelere yakın bir platform kurulacağı için vinçli sistem ile temizlik yapılmalıdır. 20 metrenin altındaki yapılarda sırıkla temizleme işlemi yapılırken daha yüksek alanlarda yine vinç, asansör ve dağcı sistem tercih edilir. Dağcı sistemin avantajları da yalnızca temizlik de değil kaplama montaj gibi işlerde de kullanılabilir olmasıdır.

Uygulamada kaç personel çalışacağı, hangi ürünlerin kullanılacağı ve temizlenme yöntemi tarafımızca belirlenir. Fakat yapınızın periyodik bakımı, ek hizmet alıp almayacağınız sizin tercihinizdir. Biz yapınız için sağlıklı olanı size tavsiye etmekte izlemeniz gereken yol hakkında 7/24 bilgi vermekteyiz. Dış Cephe Temizlik hizmeti yılda en az iki kere geniş çaplı bir uygulama yapmakta ve çoğu yapıda buna dahil olmak zorundadır. Aksi halde oluşabilecek korozyon yapının güvenliğini tehlikeye atmakta ve dış cephedeki kirler estetik görüntüsünü bozmaktadır.

 

Ağustos 15 2016 / Pazartesi - Polat Temizlik -