0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Polat Temizlik Şirketleri

Polat Temizlik Şirketleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Polat Temizlik Şirketleri

Temizlik Şirketleri modern şehir yaşamının olmazsa olmaz parçalarındandır. İnsanların daha iyi bir yaşama kavuşmasında etkin faktör olan Temizlik Şirketleri, yaşamın her alanında hizmet verebilmektedir. Uygulama sonunda müşterilere rahat ve ferah bir ortam sunmak amaçlanmaktadır.  Bu amaç doğrultusunda evde, ofis de kamu kurumlarında ve diğer tüm yapı ve binalarda temizlik hizmeti verilebilir.

Temizlik Şirketleri, temizlik işlemi kadar görselliğe de önem vermek zorundadır. Bu yüzden çalışmalar profesyonel ekiplerce, her türlü detay düşünülerek yapılmalıdır. Çalışanların işini eksiksiz yapmanın yanında, çalıştığı alana ve çevresine karşı da bir takım sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma esnasında hijyenik kurallara dikkat ederek, atık ve çöpleri her hangi bir rahatsızlığa mahal vermeden ve uygun bir şekilde yok etmek gerekir. Çalışanlar bu kurallara dikkat ederken, firmanın da onları iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitmiş olması gerekir. Aynı zamanda da çalışanların her türlü sosyal hakları verilmelidir.

Temizlik çok kapsamlı bir ekip işidir. Tabandan tavana kadar firmanın bütün kadrosu temizlik hakkında hemen hemen her şeyi bilmelidir. Diğer sektörler gibi yönetim kurulu sadece mali işlerle uğraşmamalıdır. Oluşabilecek sorun ve müşteri sorularına cevap verebilir ve sahaya hakim kişiler olmak zorundadırlar.

Polat temizlik hizmetleri, Polat eğitim merkezinde yetiştirdiği kendi elemanları ile İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermekte ve personel temini noktasında firmalara personellerini transfer ettirmektedir. Her hizmet için ayrı ayrı yetiştirilmiş elemanlar uzmanı oldukları hizmet koluna göre sınıflandırılmıştır. Örneğin dış cephe temizlik elemanı ihtiyacı olduğunu söyleyen firmaya o alanda eğitim görmüş personel yollanır. Geniş ürün ve personel havuzumuz, bizi sektörde önemli bir yere koymuştur.

 

Kullandığımız ürünler Türk standartları enstitüsüne uygun olarak seçilmiş damgalı ve her hangi bir sağlık sorununa sebep olmayan ürünlerdir. Örneğin haşere temizliğinde kullanılan kimyasallar veya jeller uygulama esnasında bulunsanız bile etkisi olmaya malzemelerdir. Anti bakteriyel oda spreyleri, kir sökücüler, zemin temizleme makineleri, vakumlu süpürgeler, standart süpürgeler, buharlı makineler, bezler, çek paslar, pas paslar ve parlatıcılar bütün Temizlik Şirketleri bünyesinde bulunması gereken ürünlerdir. Firmamız ise bu konuda temizlik ürünlerini özenle seçmekte, standartların üzerinde bir ürün kapasitesine ve kalitesine sahip bir envanter havuzu bulundurmaktadır.

Haziran 20 2016 / Pazartesi - Polat Temizlik -