0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik

Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Temizlik

Temizlik Şirketleri İstanbul genelinde sağladığı temizlik hizmetleri arasında en çok riskli olan Dış Cephe Temizlik dir. Bu alanda uzman olmayan ehliyetsiz kişiler kesinlikle çalıştırılmamaktadır. İş sağlığı ve güvenliği tedbirlerinin en üst düzeyde uygulanması gerekir. Çalışanların sosyal hakları sağlanmalı ve güvence altına alınmalılardır.

Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik

Günümüzde İstanbul gibi büyük şehirlerde Dış Cephe Temizlik zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir. Şehrin estetik yapısı, bina güvenliği, çevre sağlığı gibi etkenlerden dolayı son yıllarda Dış cephe Temizlik alanında oldukça talep artışı gözlenmektedir. Bu hizmetin yılda en az iki defa yapılması gerekmektedir.  Kullanılan ürünlerde Türk standartları enstitüsüne uygun olmalıdır. Kimyasallar önce dış cepheye sonrada çevreye duyarlı malzemelerden seçilmelidir. Dış Cepheler plaza, apartman türü yapılara uygulanan bir hizmet olmanın yanında büyük iş hanları, sanayi yapıları tarihi kültür mirası olan eserlere de uygulanabilir. Bu tür eserlerin koruması ve bakımı yetkili mercilerin izinleri doğrultusunda yapılmaktadır.

Dış Cephe Temizlik uygulanma teknikleri sırık ile vinç ile asansör ile ve dağcı sistemledir. En çok yaygın olan ve kullanılan teknik bunlardır.  20 metre ve altı yapılar için sırık ile erişim sağlanır. Sırık karbon fiber malzemeden oluşmaktadır ve oldukça dayanıklıdır. Temizliği de ucuna fırça aparatının takılması ile yapılır. Asansörlü temizliklerde ve vinç ile yapılan uygulamada kat sayısı artsa da işlem çok kolaydır. Asansörlüde yukarı aşağı gidip gelme yöntemi ile temizlik yapılır. Saydığımız bir diğer özellik de dağcı sistemdir. Dağcı sistemde de çalışanlar yapıya düzenek yardımı ile tırmanır. Bu sistemin püf noktası işi iyi bilen yetenekli çalışandır. Uzman olmayan ve gerekli ehliyeti bulunmayan amatör personel bu işlemde kullanılmaz.

Uygulama öncesi Temizlik Şirketleri ücretsiz olarak yapı etüt çalışması, keşif ve ekspertiz raporu hizmeti vermektedir. Cam, alemiyon, kompozit, alikobant, kaplama, metal ve benzeri yapılarda temizlik işlemi yapılmaktadır. Bu cephelerde güçlü bir analiz yapıldıktan sonra hangi teknikle temizlenilmesi gerektiği kararlaştırılır. Uzman personellert yapıya uygun çözelti ve kimyasallarını hazırlar ürün tercihlerini yapar. Temizlik işlemi sona erdikten sonrada müşterilere hizmet hakkında bilgi verilir. Dış cephe Temizlik Hizmeti periyodik olarak yapılırsa daha çok etkili olmaktadır.

Temmuz 29 2016 / Cuma - Polat Temizlik -