0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Temizlik Şirketleri Hizmeti

Temizlik Şirketleri Hizmeti

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Temizlik Şirketleri Hizmeti

Temizlik Şirketi

Temizlik Şirketleri Şehir hayatına adapte olmuş insanların olmazsa olmaz ihtiyaçlarındandır. Bu ihtiyaç öyle bir hal almıştır ki hastaneler, okullar, evler, ofisler, fabrikalar periyodik olarak bu hizmetten yararlanmaktadır.  Günümüzde temizlik hizmetlerinden mahrum kalınma veya temizlik yapılmama durumu, özellikle şirketler ve kamu kurumları için imkansızdır. Yapılacak olan temizlik hizmeti ne kadar iyi ve kaliteli olursa yaşam alanları o kadar ferahlayacak ve verimlilik aynı oranda artacaktır. Burada kaliteden kasıt ürün tercihleri, personel seçimi ve şirket deneyimi olarak sıralanabilir. Sadece birinde eksiklik olduğu taktirde o hizmet profesyonel anlamda değerlendirilmez ve müşterilerin faydadan çok zarara uğramasına sebep olur. Ev temizliğinde de aynı maddeler geçerlidir. Diğerlerine nazaran ev temizliği biraz daha kompakt ve geniş çaplı olduğu için hassasiyet ve hijyen arttırılır. Doğal olarak fiyatlandırmada farklı olur. Ev temizliği yapan Temizlik Şirketleri halı temizliği, koltuk temizliği, bahçe peyzaj ve havuz bakımı gibi ekstra hizmetlerde vermektedir.

Ev Temizliği Apartman, villa, rezidans temizliği olarak farklı paket hizmetleri halinde sunulabileceği gibi Temizlik Şirketleri tarafından standart ev temizliği olarak da lanse edilebilir. Ev temizliği hizmetinin yanında Fabrika temizliği, ofis temizliği, hastane temizliği, gemi yat temizliği, inşaat Sonrası temizlik, dış cephe temizlik, yangın sonrası temizlik hizmetleri de verilmektedir.

Temizlik Şirketleri

Ofis Temizliği ve iş yeri temizliklerinde masalar, teknolojik aletler, zemin, çöp kovalarının temizliği öncelikli hedef iken.  Fabrika Temizliğinde ünite bazlı biz temizlik sistemi uygulanır. Hastane temizliğinde tıbbi cihazların bakımı özel olarak yapılmakta zemin ve oda temizlikleri standart hizmet olarak sunulmaktadır. Hastane temizliğinde kullanılan ürünler anti bakteriyel dezenfektanlar ve hassas karışımlarıdır. Okul temizliğinde ise öne çıkan hizmet zemin temizliğidir. Çocukların koridorlarda koşuşturması ile sürekli toz ve bakteri oluşur bunun için yerlerin periyodik olarak paspas ve zemin temizleme makinesi ile temizlenmesi gerekir. Öte yandan lavabo ve banyodaki mikroplar da ciddi derecede sağlık tehdididir.  Bunun önüne de gerekli buhar temizliği ve dezenfektanlar ile geçilir.  İnşaat sonrası, yangın sonrası ve dış cephe temizlik aynı temizlik ailesine mensup hizmetlerdir. Temizlik Şirketleri elemanları genelde bu üç hizmet de aynı personeli çalıştırıp ayrı ayrı eğitimler verir.

Eylül 07 2016 / Çarşamba - Polat Temizlik -