0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Temizlik Şirketleri Hizmetleri

Temizlik Şirketleri Hizmetleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Temizlik Şirketleri Hizmetleri

Temizlik Şirketleri Hizmetleri yalnızca insanlara temizlik olanağı sunmaz bazen uzun uygulama yaptığı alana her konuda kapsayıcı bir hizmet sunulur. Örneğin ev temizliği işleminde evin temizliği kadar mobilya bakımı ve yapının uzun ömürlülüğü de sağlanır fabrika temizliğinde ürünler ve malzemeler hiyerarşik sıraya göre veya numaralandırılarak istif edilir. Okul temizliğinde öğrencilerin hijyeni konusunda uzman kişilerce ek eğitim semineri düzenlenir. Hastanelerin steril ortama kavuşması için temizlik personeli yetiştirilir veya isteğe bağlı eğitilir.

Benzer Temizlik Şirketleri alanlarında da farklı hizmet politikaları uygulanır. Temizliğin dışında yapılması gereken hizmetler veya firmamızca ön görülen önlemler alınır temizlik işlemleri ise yıllardır yürüttüğümüz standart teknik ve uygulamalar bütünüdür.

Banka, Kışla, Hastane okul gibi kamu kurumlarında öne çıkan özellik toplu kullanılan yerlerin temizliğidir. Bu temizlik zemin temizliği olarak yapılır ve zemin temizleme makinesinden önce yerler pas paslanıp silinerek makinenin çalışmasına uygun hale getirilir. Daha sonrasında ıslak ve kuru bezlerle kimyasal karışımların yardımı ile merdivenler koltuklar ve benzeri alanlar silinir sonrasında süpürgeler ile süpürülür.

Villa ve rezidans temizliği politikası ise ev temizliğinden farksız gibi görünse de kullanılan temizlik ürünleri farklılık gösterir. Ve villa temizliğinde peyzaj, havuz temizliği ek ücrete tabi olmaz. Rezidans temizliğinde ise mücevher temizliği hizmet dahilin dedir.

Temizlik Şirketleri inşaat sonrası temizliği ise kaba temizlik ve ince temizlik olarak ikiye ayrılır kaba temizliği moloz kireç taş ve benzeri kalıntıların temizliğidir. İnce temizlik ise firmamızın tüm ürünlerinin seferber olup yaşanılabilir bir alan bırakma evresidir. Yangın sonrası temizlik de ise müdahil olunan mekanın önce sel baskını gibi sorunlarının üstesinden gelmektir. İtfaiyenin söndürme çalışmasında müdahalesi çoğu zaman su taşmalarına, mobilya ve eşyaların su almasına sebep olur. Bunun tek çözümü ise vakumlu süpürgeler eşliğinde suyu alınan mobilyaların özel temizlik bakımlarının tek tek yapılıp kullanılabilir hale gelmesini sağlamaktır. Su tahliyesi yapıldıktan sonra hasar gören ve iz kalan duvarlar onarım ve temizlik çalışmasına maruz kalarak bütün izler temizlenir. Ev baştan aşağı gerekli müdahaleler ile kontrol altına alınır ve yapıya zarar verici unsurlar ortadan kaldırılır. Dış cephe temizliği ve benzeri temizlik alanlarındaki detaylı hizmetimizden haberdar olmak için yazılarımızı takip edebilirsiniz. Hizmetimizden faydalanmak için ise Temizlik Şirketleri numaralarımızı arayabilirsiniz.

Eylül 07 2016 / Çarşamba - Polat Temizlik -