0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Temizlik Şirketleri Sektörü ve Hizmetleri

Temizlik Şirketleri Sektörü ve Hizmetleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Temizlik Şirketleri Sektörü ve Hizmetleri

Temizlik sektörü birçok formları ve aşamaları ile günümüzde oldukça yaygın bir iş koludur. Bütün büyük şehirlerde yaygınlık gösteren bu sektör, sanayi devrimi ile gelişme göstermiştir. Şehir hayatına adapte olan insanların geleneksel temizlik yöntemleri ile uğraşmak istememesi ve büyük küçük bir çok firmanın bu işlemle zaman kaybetmemek istemesi ile bu sektörün büyümesine yol açan etkenlerden bazıları olmuştur.  Temizlik Şirketleri evlerin, ofislerin, iş yerlerinin ve kamu kurumlarının bu ihtiyacının farkına vararak irili ufaklı kurulmaya başlamışlardır. Özellikle gündelik olarak temizliğe gidilen ülkemizde iki binli yıllardan sonra temizlik firmaları olaya profesyonellik kazandırmış ve elemanlarını ciddi bir eğitim sürecine tabi tutmuştur.

Temizlik Şirketleri

Polat Temizlik Şirketleri de ülkemizde her manada profesyonel bir temizlik ihtiyacı olduğunu fark eden ve bu alanda çok büyük deneyimler ve referanslar kazanan ender firmalardan olmayı başarmıştır. Polat temizlik bünyesinde çalışan yüzlerce personelin tek bir amacı vardır oda müşterilere yaşanabilir bir hava sahası ve mekan sağlayabilmektir. Bu misyon da ülkeyi ve de zamanla yaşadığımız bu elips küreyi daha yaşanabilir bir hale getirecektir. İnanışımız gereği temizlik imanımızdan gelir. Bu teokratik ve geçmişine bağlı hayat düşüncemizi modern çalışma şartlarımızla harmanlayıp önce İstanbul genelinde eksiksiz bir temizlik hizmeti hedeflemekteyiz. Bunun için Polat temizliğe bağlı İstanbul genelinde bir çok pilot temizlik şirketleri kurduk.

Temizlik Şirketleri

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz yalnızca ev ve ofis temizliği ile sınırlı değil endüstriyel alanda, hastane ve okullarda, gemilerde,  yatlarda, fuarlarda, villa, rezidans gibi bir çok özel ve kamusal mekanlarda hizmet vermekteyiz.

Polat Temizlik Şirketleri hemen hemen bütün Temizlik hizmetlerinde iddialıdır. Kullandığı ürünlerin her birini farklı proje ve yapılarda uygunluğuna göre seçen, personellerinin iş sağlığı ve güvenliğine dikkat etmesini sağlayan onların her türlü sosyal güvencelerini sağlayan firmamız. Doğaya duyarlı özel kimyasallar kullanmaktadır. Özellikle Dış Cephe Temizlik hizmetinde çevre duyarlılığını ön plana almaktadır. Uygulamaya başlamadan önce yapıya keşif gezisi ve etüt çalışması yapan firmamız ekspertiz raporu da hazırlar. Hazırlanan ekspertiz raporu, uygulamanın nasıl ilerleyeceği konusunda ip uçları verirken, müşterilerin de derinlemesine bilgi sahibi olması sağlanır. Periyodik temizliklerde ekspertiz raporu oldukça önemli bir veri kaynağı konumundadır. Yapının dayanıklılığı ve kullanım durumu ve değişimi bu raporda açıkça gösterilmektedir. Temizlik Şirketleri temizlik hizmetlerinin hepsinde ekspertiz raporu hazırlayabilmektedir.

Temizlik Şirketleri

Firmamız Dış Cephe Temizlik işlemini genelde dağcı personelle veya vinçli sistemle gerçekleştirmektedir. Fakat isteğe göre asansörlü ve sırıklı sistemle de dış cepheleri kolaylıkla temizlenebilmektedir. Sırıklı sistem yüksekli pek fazla olmayan yapılarda kullanılır. Diğer sistemler plaza gökdelen ve apartmanlarda tercih edilebilmektedirler. Dış Cephe Temizlik Firmamızın özel eğitilmiş personelleri tarafından yapıldığı için en prestijli hizmetlerimizdendir. Yalnızca temizlik değil ufak tefek tadilatlarda yapılmaktadır. Dış cephe temizlik Metal, prekast, kompozit, cam, doğal taş, alüminyum ve benzeri bütün dış yüzeylerde uygulanabilmektedir.

Temizlik Şirketleri ev temizliği

İnşaat sonrası temizlik hizmetimizde dış cephe temizlik gibi çevre duyarlılığı olan bir hizmettir. Genelde kaba ve ince temizlik olarak iki kısımda uygulanır. Kullanılan kimyasallar ve temizlik ürünleri uzun süre kalıcı etki bırakmaktadır. Çalışma yapılırken zarar görmüş yüzeyler ve eşyalar bakım onarıma alınmaktadır.

Temizlik Şirketleri yangın sonrası temizlik alanında da ciddi derecede profesyonelleşmiş personeller çalıştırmaktadır. Bu personeller son derece eğitimli olup bütün olumsuz koşullara karşı hazırlıklıdır. Yangın sonrası temizlik de öncelikle itfaiye müdahalesi sonucu su basan yerler vakumlu makinelerle çekilir, koltuk ve eşyalar özel temizleme evresine tabi olur. Özel kostüm ve eldivenlerle yapının ve mekanın daha dazla tahrip olmasının önüne geçilir. Ev, depo, ofis, iş yeri, fabrika ve benzeri alanlarda rahatlıkla hizmet yürütülebilir. Duvarlardaki isler ve benzeri lekeler fırça ile çıkartılır. Gerekli yerlerde ekibimiz boya ve badana hizmeti de sunmaktadır.

Firmamızın iddialı olduğu ve büyük hassasiyetle yürüttüğü hizmetlerden biride Ev Temizliğidir. Ev temizlik firmamız evin bütün odalarının ve isteğe göre bahçe peyzajının temizliğini yapar. Her oda için ayrı temizlik malzemesi kullansa da halı ve koltuk temizliklerinde vakumlu makineler kullanılmaktadır. Koltuk ve halı yıkama özel hizmete de tabi olabilmektedir. Ev temizliğinde gerektiğinde buharlı makinelerde mikrop kırıcı özelliklerinden dolayı oda ve banyolarda tercih edilebilmektedir. Evinizde eğer bebek veya evcil hayvan besliyorsanız Polat Temizlik Şirketleri onlara özel hijyenik karışımlarla ev içi sağlık düzeyini arttırmaktadır. Ev temizlik hizmetine ek olarak rezidans temizliği, villa temizliği, ve apartman temizliği de firmamızın sağladığı hizmetlerdendir. Villa temizliği hizmetimiz de havuz ilaçlama temizleme ve bahçe peyzaj temizliği de ücretsiz olarak sağlanmaktadır.  Rezidans temizliğinde ise enjeksiyonlu temizleyici ve su pompaları kullanılmaktadır. Çift yüzlü bezler, sökücü özellikli ürünler ve anti bakteriyel kimyasallar ile prestijli bir hizmettir.

Temizlik Şirketleri

Bir diğer hizmette ofis temizliğidir. Diğer temizlik alanlarına nazaran Temizlik Şirketleri ekiplerinin en pratik çalıştığı hizmettir. Burada dikkat edilmesi gereken diz üstü ve masa üstü bilgisayarların ve benzeri elektronik eşyaların bakımları ve çöp kovalarının boşaltılması olarak sıralanabilir.

Eylül 21 2016 / Çarşamba - Polat Temizlik -