0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Temizlik Şirketleri

Temizlik Şirketleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Temizlik Şirketleri

Temizlik Şirketleri Dünyanın her yerinde sanayileşen toplumların şehir hayatına alışmasında yardımcı sektörlerdendir. Özellikle iş yerlerinde belirli disiplin ve düzenle işleyen çalışmaların olmazsa olmazlarındandır. Hayatın birçok alanında tercih edilen Temizlik Şirketleri gelişimini sürekli devam ettirmektedir. Polat Temizlik bu gelişim çağında temizlik sektörüne yeni terimler ve teknikler kazandıran ender kurumsal firmalardandır. İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet veren Polat temizlik sağladığı hizmet birikimini siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan şeref duymaktadır.  Polat temizlik hizmetleri ev temizliği konusunda kendini çok geliştirmiş ve deneyimli personeller sayesinde hizmet kalitesini arttırmıştır.

Temizlik Şirketleri

Hizmetler

Temizlik Şirketleri Bir çok alanda ve mekanda hizmet vermektedir. Bu mekanların başında iş yerleri, evler ve kamu kurumları gelir. Hastane, okul, fabrika, kışla ve diğer devlet dairelerinin de bu zamana kadar bir çok hizmet vermiş olan firmamız referansları ile sektörün en bilinen firmalarından olmayı başarmıştır.

Temizlik Şirketleri

 Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken nokta temizliğin yapılacağı alana ilk önce ekspertiz raporu hazırlama ve odaları, salonu bu rapor doğrultusunda temizlemektir.  Örneğin banyo ve lavabolarda buharlı temizliğin yapılıp yapılmayacağı halıların temizlenme tekniği, odanın temizliğinde vakumlu makine kullanılıp kullanılmayacağı bu rapor doğrultusunda belirlenir. Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta mutfak temizliğidir bu alanda isteğe göre haşere ilaçlama uygulaması da yapılmaktadır. Ofis temizliğinde ise çok fazla kimyasal ve sökücü ürün kullanılmaz bu alanda genellikle çöp kovalarının ve çevresinin temizliği ön planda tutulur ve firmamızın koku spreyi hediyesinin yanında kullandığı ürünlerde her hangi bir ücretlendirme yapılmaz. Okul temizliği gibi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde ise anti bakteriyel karışımlar kullanılırken lavabo ve tuvaletlerin hijyeniğine önem verilir. Hastane temizliğinde de en önemli konular steril destek alanları ve hasta odalarıdır buralarda son derece hijyenik bezler ve ürünler kullanılmalıdır. Tıbbi atıkların temizliği, cihazların temizliği, yatak veya mobilyaların temizliği hayati öneme sahiptir. Zeminler ise deterjanlı suyun yanında paspasla temizlenip makine ile süpürülür ve cilalama yapılır. Polat Temizlik Şirketleri bu ve buna benzer işlemleri profesyonel olarak gerçekleştirmekte 7 gün 24 saat hizmet verebilmektedir.

Eylül 07 2016 / Çarşamba - Polat Temizlik -