0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Villa Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik

Villa Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Villa Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik

Profesyonel temizlik hizmeti artık günümüzde evlerde iş yerlerinde kamusal alanlarda kısaca sosyal yaşamımızın her yerinde olan bir sektördür. Bulaşıcı hastalıkların arttığı günümüzde artık çoğu hijyen zaafından doğmaktadır. Özellikle insan nüfusunun yoğun olduğu ve gerekli ilaçlama işleminin yapılmadığı mekanlar ciddi tehdit unsuru oluşturur. Villa Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik bu tip sorunları çözmek ve şehir hayatına adapte olmuş bireylere zaman kazandırma ihtiyacından doğmuştur. Temizlik sektörünün en önemli kaynaklarından olan ev temizliği zamanla kendi içinde apartman temizliği, rezidans temizliği ve Villa Temizlik Şirketleri olarak üçe ayrılmıştır.

Polat Temizlik Şirketleri de kendi içinde birçok temizlik hizmeti sunmaktadır. Bunlar ofis temizliği, ev temizliği, villa temizliği, fabrika temizliği, rezidans temizliği, banka temizliği, fuar temizliği, hastane temizliği, Dış Cephe Temizlik, İnşaat sonrası temizliği, yangın sonrası temizliği, ibadethane temizliği, okul temizliği, havuz temizliğidir. Bu hizmetler arasında Villa Temizlik Şirketleri son zamanlarda adından sıkça söz ettirir olmuştur. Oldukça talep alan hizmetimiz Dış Cephe Temizlik hizmeti ve ofis temizlik hizmeti gibi yüksek bütçeli hizmetler arasında yerini almaya başlamıştır. Havuz temizliği, böcek ilaçlama, bahçe peyzaj temizliği gibi ek hizmetleri de bulunan Villa Temizlik Şirketleri ürün çeşitliliği bakımdan da oldukça sağlam bir alt yapıya sahiptir. Tüm odalarda kırıcı dezenfektanlar, banyo ve lavabolarda buharlı makine sistemi, derz ve paslanan yüzeylerde sökücü kimyasallar, camlar da cam sil, halılarda ıslak vakumlu makine  ve benzeri ürünler kullanılmaktadır.

Villa Temizlik Şirketleri

Dış Cephe Temizlik hizmetinde ise başlı başına faklı sistem ve ürünler kullanılır. Daha önceki yazılarımızda dış cephe temizlik hizmeti hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu yazımızda da Villa Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik hakkında bilgi aktaracağız.

Villa Temizlik Şirketleri

Villa Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik diğer dış cephe temizlik hizmetlerine oranla daha hassas ve az maliyet gerektirir. Bunu sebebi de vinçli sistem, asansörlü sistem veya dağcı sistem kullanılmamasıdır. Malzemeleri ve personel sayısı bu hizmetlerin fazla olduğu için veya sistem pahalı olduğu için fiyatlandırma farklıdır. Villa Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizlik de kullanılan sistem sırıkla temizliktir. Oldukça kolay ve kullanışlı olan bu sistem maliyetsiz yapısı ile kısa binaların vazgeçilmezidir. Burada kısa binalardan kasıt 20 metrenin altında olan yapılardır. Sırıkla sistem 20 metreye kadar olan bütün Dış Cephe Temizlik işlemlerini yapabilmektedir.

Ağustos 16 2016 / Salı - Polat Temizlik -