0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Vinil Dış Cephe Temizlik

Vinil Dış Cephe Temizlik

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Vinil Dış Cephe Temizlik

Vinil Dış Cephe

Önceki yazılarımızda Dış Cephe Temizlik hakkında detaylı bilgi verirken, dış cephe türlerinin temizliğe ve yapıya etkisini belirtmemiştik. Bu yazımızda Vinil Dış Cephe Temizlik hakkında detaylı bilgi aktaracağız. Öncelikle Vinil Dış Cephe Temizlik diğer dış cephelere oranla daha kolay temizlenebilir ve çok daha basittir. Uzun ömürlü, sağlam, boya gerektirmeyen yapısı yalnızca temizlik de değil, diğer uygulamalar içinde avantajlı, kullanılabilir bir yapıdır. Vinil dış cephenin yapısı hafif olduğu için kolay monte edilebilmektedir. Temizlenme aşamasında sert ve uygunsuz müdahaleler yapılmamalıdır. Esneme büzülme gibi dezavantajları olmayan vinil yapı her hava şartında uygulamaya müsaittir.

Vinil Dış Cephe Temizlik de diğer hizmetler gibi vinç, sırık, dağcı ve asansörlü sistemle temizlenebilir. Yalnız bu alanda kullanılacak ürünler çok hassas seçilmelidir. Kolay kolay zarar görmese de bazı maddeler dış cephede kalıcı hasar bırakabilir bunlar asidik bazlı kimyasallar sert telli temizlik fırçaları ve benzeri ürünlerdir. Ürünler mutlaka Türk Standartları Enstitüsü belgesi taşımalıdır.

Uygulama sırasında gerçekleşecek olan her türlü kaza ve oluşuz durum Firmamız tarafından karşılanmaktadır. Dış Cephe Temizlik ekibimizin bir çok hizmetinden biri olan Vinil Dış Cephe Temizlik diğer hizmetlere oranla daha pratik olduğu için süresi oldukça kısadır. Çalışan personellerimiz uygulama öncesi ekspertizle yapıya uygun ürünleri, çalışma tekniğini ve kaç kişi olacağını belirlemektedir.  Çalışanlarımızın sosyal güvenceleri karşılamakla yetinmeden onları Polat temizlik merkezimizde işleri ile ilgili sürekli güncek bilgilerle geliştiriyor ve alanlarında uzman olmaları için her türlü altyapı desteğini sağlıyoruz.

Vinil Dış Cephe Temizlik

Vinil Dış Cephe Temizlik yapılırken dış cephe yüzeyinde oluşabilecek kirler elimizdeki karışımlar ve minerallerinden arındırılmış sular la kolayca çözülebilmektedir. Hiçbir kurutma evresine gerek kalmadan ve yüzeyde iz bırakmadan dış cepheler ter temiz olur. Dış Cephenin temizliğinin nasıl olması gerektiği, tekniği, uzman personellerimiz tarafından belirlenmektedir. Eğer uygulama sonunda beğenmezseniz veya her hangi bir tutum rahatsız etti ise irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilir. Gerekli görüldüğü takdir de hizmet tekrarı hakkınızdan yararlanabilirsiniz. Dış Cephe Temizlik hizmetlerimizin hepsinde bu anlayışı ve farklılığı bulabilirsiniz.

Vinil dış cepheler diğer dış cephelere göre daha sağlıklı ve temiz malzemelerdir. Bu cephelerin sağlıklı yapısını muhafaza için gerekli ürünleri de, çalışmayı da Polat temizlikle bulabilirsiniz. Vinil Dış Cephe Temizlik hakkında da istediğiniz bütün bilgilere telefon numaralarımızı arayarak ulaşabilirsiniz.

Ağustos 19 2016 / Cuma - Polat Temizlik -