0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / hizmetler / Yangın Sonrası Temizlik Şirketi

Yangın Sonrası Temizlik Şirketi

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Yangın Sonrası Temizlik Şirketi

Yangın Sonrası Temizlik Şirketi ekspertiz raporu doğrultusunda kendine bir yol haritası çizmektedir. Yapılacakların ve müdahale uygulama türünün belirlendiği bu aşamada halı koltuk yıkama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bunlar Yangın Sonrası Temizlik Şirketi hizmetine dahil değildir. Afet sonrası uzman ekibimiz ofislerde, fabrikalarda, evlerde ve benzeri mekanlarda gerçekleşen bu olağan üstü durumu iyi analiz ederek eşyalarınızın en az hasarla bu durumdan sıyrılmasına olanak sağlamaktadır. Eşyaların özel bakımları ve hijyenik bakım ürünleri kullanılmaktadır. Temizlik ürünlerinden daha önemli konumda bulunan malzemelerde vakumlu buharlı temizleyici makinelerdir.

Olası bir yangında ilk müdahale itfaiye tarafından yapılacağından evi aşırı su basma olasılığı yaşanan bir durumdur. Bu yüzden suyun tahliyesi için vakumlu makineler kullanılır. Her şeyden önce halı ve koltuk temizlikleri gerçekleştirilir. Diğer elektronik cihaz ve eşyaların özel bakımları ve temizleme işlemleri yapılır.

Yangın Sonrası Temizlik Şirketi genel olarak iki kısımda uygulaması gerçekleştirilir. Bunlar kaba ve ince temizliği olmak üzere ikiye ayrılır. Kaba temizlik İnşaat Sonrası temizlik de olduğu gibi moloz taş kireç ve benzeri maddelerin süpürge veya makineler yardımı ile tahliyesi ile olur. İnce Temizlik ise Temizliğin ana uygulama parçası ve esas bölümdür.

İnce temizliğin yapıldığı bölümde önceki paragraflar da belirttiğimiz gibi Koltuk halı ve eşyaların yıkama işlemleri yapılır. Bunun yanında Tadilat gerektiren musluk, lavabo, duvar ve benzeri yerler için ise tadilat badana ustası çağrılır.  Daha sonra mekanın hava alması sağlanmalıdır. Yangın esnasında oluşan oksijensiz ve zehirli hava acilen dışarı boşaltılmalı bu aşamadan sonra temizlik işlemleri başlatılmalıdır. Yangının etkisi ile maalesef bazı eşyalar kullanılmaz hale gelebilir bunun ayırımını Yangın Sonrası Temizlik Şirketi titizlikle yaparak kullanılmayan ürünleri çöpe atar. Yangın Sonrası Temizlik Şirketi en önemli ilkelerinden biride çalışma tekniğidir çalışma tekniği tavandan tabana doğru yapılır. Yalnızca musluk lavabo ve duvarlarda değil yapının farklı yerlerinde de arıza olabileceğinden teknik destek alınmalıdır.

Yangın Sonrası Temizlik Şirketi en hassas detaylara dikkat ederek sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadır. Bu Çalışma disiplinli ve 7/24 gerçekleşir. Sizde telefon numaralarımızı arayarak detaylı bilgi alabilir ücretsiz keşif, ekspertiz ve etüt çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Temmuz 22 2016 / Cuma - Polat Temizlik -