0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Ataşehir Temizlik Şirketi Hizmetleri

Ataşehir Temizlik Şirketi Hizmetleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Ataşehir Temizlik Şirketi Hizmetleri

Temizlik bütün dinlerin içerisinde yerini almış, kadim uygarlıklardan modern uygarlıklara kadar bütün çağlara damgasını vurmuş, insanoğlunun temel ihtiyacı niteliğindedir. Birçok felsefenin ve dünya görüşünün de doğmasına sebep olmuştur. Temizlik hayatı doğrudan etkileyen ve yaşamın kalitesini belirleyen bir konudur. Temizlik aynı zamanda düzen demektir. Profesyonel manada temizlik sektörü hemen hemen sanayi devrimine denk gelmektedir. Bir çok sanayi kolunun geliştiği ve insanlığın farklı bir evreye geçtiği 19. Yüzyılda temizlik sektörü de kıpırdanma yaşamış ve geleneksel yöntemler yavaş yavaş bırakılmıştır bunda insanların şehir hayatına geçmesi de önemli rol oynamıştır. Ülkemizde ise Bu tarih daha da sonra olmaya başlamıştır. Ataşehir Temizlik Şirketi gün geçtikçe zoraki ihtiyaç haline gelen ve sürekli gelişen bu sektörün demirbaş firmalarındandır.

Ataşehir Temizlik Şirketi Yalnızca temizlik alanında değil personel temini noktasında hizmet vererek sektörün açığını kapatmaktadır. Personellerimiz bütün temizlik alanlarına hakim ve deneyim sahibidir. Çalışanlarımızı bu eğitim sürecinde müşteri memnuniyetini esas alan bir süreçten geçiriyoruz. İş sağlığı ve güvenliği konusunda yapılması gereken her şeyi öğretiyoruz. Sosyal hak ve sigortalarını yapıyor her türlü güvencelerini sağlıyoruz. Kullandığımız ürünlerde ise çevre sağlığı yapı güvenliği ve Türk standartlar enstitüsü gibi etkenleri göz önünde bulundurarak ürünlerimizi o uygunlukta seçiyoruz.

Ataşehir Temizlik Şirketi Birçok alanda temizlik hizmeti vermektedir. Bu alanların başında Ev temizliği gelmektedir. Ev temizliğinde eşyaların tozunun alınması zeminin zemin temizleme makineleri ile temizlenip pas paslanması, camların temizliği, buharlı makine ile lavabo banyo temizliği, vakumlu makine ile koltuk ve benzeri eşyaların temizliği yapılır. Islak bez kuru bez ile evlerin diğer alanları silinir. Ev temizliği haricinde iş hanı, fabrika, hastane, ofis, fuar, dış cephe, inşaat sonrası, yangın sonrası temizliği gibi alanlarda hizmet verilmektedir. Firmamıza olası soru ve görüşleriniz için iletişime geçtiğiniz andan itibaren uygulamaya direkt etki edecek talimatlar yönetim kurulumuzca verilir. Kaliteli hizmet için uygulama öncesi ekspertiz hizmeti Ataşehir Temizlik Şirketi güvencesi ile sağlanmaktadır. Yapılacak olan bu ekspertiz raporu sizi bilgilendireceği gibi uygulama esnasında bizimde elimizi güçlendirecektir.

Haziran 21 2016 / Salı - Polat Temizlik -