0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Ataşehir Temizlik Şirketi

Ataşehir Temizlik Şirketi

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Ataşehir Temizlik Şirketi

Ataşehir Temizlik Şirketi diğer temizlik şirketlerine nazaran daha çok projede çalışmış ve ulusal çapta sesimizi en çok duyuran bölgelerimizdendir. Başarısını deneyimli elemanlarına ve kurumsal örgüt yapısına borçlu olan Ataşehir Temizlik Şirketi temizliğin her alanında iddialı konumdadır.

Ataşehir Temizlik Şirketi periyodik olarak hizmet verebildiği gibi tek seferde de çalışabilir. Genelde buhar makinesi, vakumlu makine cam sil, bez, hijyenik kimyasallar personellerimizin tasarrufunda kullanılmaktadır.

Evlerde ofislerde veya kamu kurumlarında ki koltuk temizleme işlemi kimyasallar yardımı ile ıslak veya kuru vakumlu makinelerce yapılmaktadır. Koltukların dış yüzeyinden içine kadar bütün yüzeyleri temizler. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için İstanbul’un istediğiniz ilçesine olabilirsiniz.

Diğer bir temizlik hizmetimiz İnşaat sonrası temizliğidir. Bu temizlikte ilk önce molozlar temizlenir. Daha sonra camlardaki boya, harç, silikon tarzı maddeler sökülür daha sonra her köşe detaylı bir temizlik hizmetine maruz kalır ve ince temizliğe geçilir. İnşaat sonrası temizliklerde en son işlem olarak lavabo ve banyolarda isteğe göre buharlı temizlik makinası çalıştırılabilir.

Hastane temizliğinde hasta odalarının çarşaf yastık ve benzeri malzemeler detaylıca silinir ve anti bakteriyel ürünlerle oda dezenfekte edilir. Koridorlar önce pas pasla sonra zemin temizleme makineleri ile temizlenir. Lavabolarda detaylı bir buhar temizliği yapılır. İnsan elinin temas ettiği her yer hijyenik ürünler ile temizlenir. Hastane temizliği şirketimizin en hassas olduğu temizlik alanlarının başında gelir. Olası bir ihmal büyük sağlık sorunlarına sebep olacağı için yaptığımız geniş temizlik uygulaması ile bunun önüne geçmeyi hedeflemekteyiz.

Ataşehir Temizlik Şirketi sektörün bütün temizlik alanlarına hakim müşteri odaklı çalışan bir temizlik organizasyonudur.  7 gün 24 saat hizmet veren çalışma ilkesi ile oldukça başarı kazanan firmamız ücretsiz ekspertiz ve etüt çalışmaları ile uygulama öncesi sizlere geniş kapsamlı bir bilgilendirme ortamı sağlar ve gelecekte yapınızı muhafaza etme adına bir takım yöntemler anlatır. Ekspertiz raporu doğrultusunda da çalışanlar uygulama sürecini başarı ile yönetir. Ataşehir Temizlik Şirketi nerede bir temizlik ihtiyacı varsa orada profesyonel destek sağlamaya hazırdır. Sizde bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız telefon numaralarımızdan bizi arayın.

Haziran 20 2016 / Pazartesi - Polat Temizlik -