0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Avcılar Temizlik Şirketleri

Avcılar Temizlik Şirketleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Avcılar Temizlik Şirketleri

Polat Temizlik

Avcılar Temizlik Şirketleri bölgesinde en çok tercih edilen firmalardandır. Bu özelliği müşteri odaklı çalışmasından ve yenilikçi yapısından kaynaklanmaktadır. Tabandan tavana tam bir kurumsallık örneği teşkil eden firmamız sadece kendi bölgesinde değil Türkiye’nin dört bir yanına hizmet verebilmekte personel temin edebilmektedir. Personellerini de Polat temizlik merkezinde yetiştirmektedir. Buradan yetişen personeller alanlarına göre hizmet dallarında çalışır.

Firmamız Ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizliği, yangın sonrası temizliği gibi ana temizlik alanlarında hizmet verebildiği gibi, hastane temizliği, okul temizliği, rezidans temizliği villa temizliği, fuar stand temizliği, gemi yat temizliği, ibadethane temizliği, zemin temizliği zemin cilalama, havuz temizliği, koltuk yıkama, halı, halıfleks yıkama, buhar temizliği, havuz temizliği gibi hizmetler sunarak temizlik denildiğinde ilk akla gelen firmalardan olmayı başarmıştır.

Avcılar Temizlik Şirketleri Ev temizliği alanında odalar, salon mutfak banyo ve tuvaletlerde detaylı bir temizlik işlemi yapmaktadır. Gerektiği takdirde buhar makinesi çalıştırılarak buharlı temizlik yapılır. Bu makine genelde tuvalet ve banyolarda kullanılır ve mikrop kırıcı özelliği oldukça işe yarar. Ev temizliğinde kullanılacak kimyasal ve hijyenik karışımlar dikkatli seçilmek zorundandır. Evlerdeki çocukların olumsuz etkilenmemesi insan sağlığına karşı tehdit unsuru olmaması gerekmektedir.

Avcılar Temizlik Şirketleri

Avcılar Temizlik Şirketleri Ofis Temizliğinde de masaların zeminin ve ofis içersin de bulunan askılık bilgisayar perde gibi eşyaların temizliğini yapmaktadır. Bu hizmette dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur çöp kovalarının temizlenmesidir.

Dış cephe temizlik firmamız İş sağlığı ve güvenliği açısından en hassas hizmetimizdir. Özellikle dağcı sistemlerdeki ekibimiz özel olarak eğitilmektedir. Kullanılan malzemelerde çevre sağlığını koruyucu ve Tse damgalı ürünlerden oluşur.

Tıpkı dış cephe temizliğinde olduğu gibi inşaat sonrası temizlik de özel eğitilmiş elemanlarca inşaat sonrası kaba ve ince temizlik yapılır. Vakumlu temizlik makinelerinin yanında sökücü asidik bazlı kimyasallar kullanılır.

Yangın sonrası temizlikte itfaiyenin müdahalesi ile bir çok eşya su alır. Bu suyun vakumlu makinelerle temizliği yapılır. Ve cihazlar eski performansına kavuşturulmaya çalışılır. Evin bütün odalarında ki su birikintileri tahliye edilir.

Avcılar Temizlik Şirketleri diğer hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak ve detaylı hizmet dökümü almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ağustos 02 2016 / Salı - Polat Temizlik -