0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Bakırköy Temizlik Şirketleri

Bakırköy Temizlik Şirketleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Bakırköy Temizlik Şirketleri

Bakırköy Temizlik Şirketleri Polat temizlik bünyesinde bulunan oldukça uzman personeller tarafından yönetilen pilot temizlik şirketlerimizden biridir. Kısa zamanda sağladığı referans ve çalışma potansiyeli Avrupa yakasında diğer şirketlerden bir adım önde olmasına yol açmıştır. Kullandığı alt yapıyı polat temizlik den bağımsız bir şekilde kendi gücü ile oluşturan şirketimiz İstanbul’un diğer bölgelerine de hizmet götürebilmektedir. Diğer hizmetlerde olduğu gibi ücretsiz keşif, ekspertiz, Eşya bakım gibi hizmetlerinin yanı sıra bütün temizlik alanlarında hizmet verebilmektedir. Bu firmanın en önemli özelliği personellerinin bir çoğu Dış Cephe Temizlik ve İnşaat Sonrası Temizlik alanında uzun yıllar çalışmış olmasıdır.

Hizmetleri Hakkında

Bakırköy Temizlik Şirketleri

Bakırköy Temizlik Şirketi eski yöntemler ve yıllardır çalıştığı yapılar olmasına karşın yeni modern yapıların temizliğini yeni sistemlerle gerçekleştirmektedir. Son dönemde oldukça moda olan karbon fiber boruların uc uca eklenmesi sonucu her yere ulaşım sağlayan sırıkla temizlik sistemi de Bakırköy Temizlik Şirketleri bünyesinde bulunmaktadır. Diğer dış cephe temizlik hizmetleri(vinçle, dağcı, asansörlü) de yapıldığı gibi dış cephe fark etmeksizin uygulama gerçekleştirilir. Plaza apartman ve benzeri bütün yüzeyler tecrübeli elemanlarımız eşliğinde kolayca temizlenir. İnşaat sonrası temizlik hizmetinde ise firmamız diğer Temizlik Şirketleri gibi iki aşamada çalışmaktadır. (ince ve kaba Temizlik) kaba temizlik de tadilat ve inşaat kalıntıları yok edilirken ince temizlik bittiğinde mekan yaşanabilir bir hal alır. Firmamız Ev Temizliği hizmetinde ise buharlı temizlik, koltuk temizlik, halı temizlik gibi ek temizlik hizmetleri kullanılır. Temizlik Şirketleri yaygınlaşmaya başladığı günden bu güne en çok ev temizlik hizmetinde uygulama gerçekleştirmişlerdir. Evler den sonra iş yerleri ikinci sırayı alır. İşhanı ofis fabrika temizlikleri ayrı ayrı paketlerde Temizlik Şirketleri tarafından hizmete sunulur. Ev temizlik hizmeti aşağı yukarı endüstriyel temizlikle aynı dönemde gelişme gösterse de talep daha fazladır. Bakırköy Temizlik Şirketleri pilot firmamız iki alanda da farklı personeller çalıştırır ve bunların eğitimleri de farklı olur. Endüstriyel temizlik elemanları tekniker vasıflı onarım ve bakım da yapabilecek kapasitededir.

Temizlik 21. Yüz yılın büyük ihtiyaç duyulan sektörü temizlik firmaları da modern dünyanın can damarlarıdır. Bakırköy Temizlik Şirketleri de emin olun sizin ilk tercihinizdir.

Eylül 07 2016 / Çarşamba - Polat Temizlik -