0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Ev Temizlik Şirketleri

Ev Temizlik Şirketleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Ev Temizlik Şirketleri

Ev Temizlik Şirketleri günümüzde profesyonelleşen temizlik sektörünün olmazsa olmazlarındandır. Geleneksel temizlik yöntemlerinin son bulması ile devreye giren Ev Temizlik Şirketleri sadece evlerde değil büyük endüstriyel kuruluşlarda farklı misyonlar ile da hizmet verebilmektedir. Hatta hayatın her alanına yönelik kalıcı ve ferahlatan çözümler sunmaktadır. Kullanılan teknolojik ürünlerde temizlik esnasında büyük kolaylık sağlamaktadır.  Bütün bir yapının güvenliğini esas alan bu uygulamanın öncelikli hedefi toplumun en önemli parçası olan aileyi ferah ve yaşanabilir bir ortama hazırlamaktır. EV temizliği yıllardan beri ülkemizde profesyonel yöntemlerden uzak yapılmaktadır. Bu işi profesyonel yaptığını söyleyen bazı kimselerin yapınıza ve güveninize zarar vermesini engellemek için bu işi yıllardır yaparak kurumsal bir firma niteliği kazanan Polat temizliğe güvenebilirsiniz.

Ev Temizliği

Ev Temizlik Şirketleri uygulama sahasında bazı önemli hususlara dikkat etmek zorundadır. Bu hususlar evdeki eşya ve mobilyaların güvenliği, kullanılan ürünlerin sağlık açısından her hangi bir olumsuz etkisinin olmaması, uygulama yapılacak yapıya zarar verilmemesi, uygulama esnasında İş sağlığı ve güvenliği kurallarının uygulanması ve benzeri. Bu konular en basit dikkat edilmesi gereken konulardır.

Ev Temizlik Şirketleri temizlik esnasında mutlaka eldiven ve başlık kullanmak zorundadır. Hijyenik hassasiyetin en üst düzey olması şarttır.  Mutfaklarda özel sprey ve ilaçlama yöntemi uygulanırken lavabolarda buharlı makine ile bütün mikroplar kırılır. Her uygulamada ekstra sıvı sabun ve tuvalet kağıdı hediye edilmekte, uygulamada kullanılan ürünler sıfır paketinden açılmaktadır. Evin bütün odalarında personellerimizin tasarrufuna göre ıslak ya da kuru vakumlu makine çalıştırılmaktadır. Vakumlu makineden sonra mutlaka paspas ve bez yardımı ile bütün tozlar ve kirler silinmelidir. Camlarda özel kimyasallar aracılığı ile temizlenerek kurulanır.  Bir küçük detayda, temizlik sırasında kullanılan su sıcak olmalıdır. Camlar çerçeveler de aynı teknik ve benzer kimyasallar kullanılarak silinir.

Zemin temizliğinde de yine paspas ve zemin temizleyici makineler ile vakumlu makine tercihen kullanılabilir. Halı temizliği ve mücevher bakımı gibi hizmetler ek ücrete tabidir. Ev Temizlik Şirketleri Periyodik olarak bakım yapması evin kullanım alanlarını ferahlatacağı gibi yapının da uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Polat http://www.polattemizlik.com/ bünyesinde bulunan tüm  hizmetler hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz

 

 

 

 

Eylül 07 2016 / Çarşamba - Polat Temizlik -