0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Fatih Temizlik Şirketleri

Fatih Temizlik Şirketleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Fatih Temizlik Şirketleri

Temizlik Şirketleri tüm Türkiye de oldukça organize bir yapıda üst düzey hizmet vermektedir. Hizmet kalitesi firmadan firmaya değişiklik gösterse de standartlar hemen hemen aynıdır. Gerek iş sağlığı ve güvenliği bakımından gerekse diğer temizlik detayları ve kontrolleri bakımında sıkı bir denetleme sürecine tabi olan temizlik şirketleri yalnızca temizlik yapmak temizlik öncesi ve sonrası aşamalarını da derinlemesine inceler. Bu inceleme ve geniş çaplı temizlik hizmetinin kaliteli yapılarak müşteri memnuniyetinin hedeflendiği ender firmalardan olan Fatih Temizlik Şirketleri bütün temizlik alanlarında hizmet vermektedir.

Fatih Temizlik Şirketleri Ev temizliği, ofis temizliği, endüstriyel temizlik, banka, hastane, okul, gemi yat, fuar stand, dış cephe, inşaat sonrası, yangın sonrası, rezidans temizliği gibi alanlarda üst düzey temizlik sağlamayı hedefleyen firmamız Polat Temizliğin alt şirketlerindendir. Diğer alt şirketlerde olduğu gibi Fatih Temizlik Şirketleri de Polat temizlik merkezinde yetişen personelleri bünyesinde çalıştırmaktadır.

Fatih Temizlik

Ev temizliği hizmetinde bütün odalara yayılan bir hijyen etkisi ve yeni oda spreyleri kullanılmakta evin bütün makine ve eşyaları pırıl pırıl hale getirilmektedir. Genelde banyo ve lavabolarda buharlı makine çalıştırılmaktadır. Evin halı ve koltukları için ise vakumlu elektrik süpürgeleri kullanılır. Daha detaylı halı koltuk yıkamaları ek ücrete ve hizmete tabi olup daha özel mekanlarda özel aletlerle temizlenmekte ve kullanım ömrünü yüzde yüz arttırmaktadır. Ofis temizliği, endüstriyel temizlik gibi alanlarda da prensip aynı olup elektronik cihazların özel bakımı yapılmakta ofis temizliğinde temizlik yapılırken eşyaların hiyerarşik veya karışık düzeni korunmaktadır.

Hastane ve okul temizlik alanları zemin temizlik desteği bakımından birbirini benzese de hastane temizliğinde tıbbi cihazların bakımı okul temizliğinde de  dersliklerin temizliği oldukça farklı temizlik tekniği ve potansiyeli gerektirmektedir. Bu alanlarda temizlik personeli de oldukça hassas çalışmak zorundadır. Yüz maskeleri ve eldivenler mutlaka kullanılmalı anti bakteriyel ürünler daha fazla tercih edilmelidir. İnsan sirkülasyonu ve bakteri yoğunluğu fazla olan bu mekanlarda virüs bulaşıcı bir hal almaktadır. Rezidans fuar stand ve gemi yat temizlikleri Fatih Temizlik Şirketleri olarak özel hizmetlerimizdendir. Benzer temizlik ürünleri kullanılsa da fazla mesai ve hücresel çalışma tekniği esas alınarak daha elit bir temizlik performansı sergilenmektedir.

Eylül 20 2016 / Salı - Polat Temizlik -