0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Kartal Temizlik Şirketleri

Kartal Temizlik Şirketleri

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Kartal Temizlik Şirketleri

Kartal Temizlik Şirketleri bağlı bulundukları bölgede yaptıkları çalışmalarda kısa sürede adından sıkça söz etmeyi başarmış bir temizlik firmasıdır.

Birçok alanda temizlik hizmeti veren Kartal temizlik şirketleri 7 gün 24 saat hizmete açıktır. Sancaktepe, Kartal, Pendik, Kurtköy ilçelerine de hizmet veren Kartal Temizlik Şirketleri Ev temizliği ve iş yeri temizliği, ofis temizliği konusunda oldukça deneyimlidir.

Ev temizliğinde mutfak, banyo, zemin, duvarlar ve aydınlatıcı ampullerin temizliği önemlidir. Özellikle banyo ve lavabolarda buharlı temizlik ürünleri kullanılır. Buharlı temizlik hijyenin sağlanması açısından mühimdir. Kanserojen maddeleri ve mikropların yayılmamasında etkin bir rol oynar.

Evin hassas bölgeleri vakumlu ve buharlı makineler ile temizlendikten sonra evin mobilya ve eşyalarının tozları alınır ve daha sonrasında cam yüzey temizlikleri gerçekleşir. Halı veya koltukların detaylı temizlenme işlemi özel hizmete tabidir. Ekstra işleme tabi tutulan uygulamalar değerli kristal mücevherler, halı ve koltuk yıkama ve perde, tül, çamaşır yıkayıp ütüleme gibi hizmetlerdir.

Ofis ve iş yeri temizliklerinde ise çalışma masaları, perdeler ve askılık gibi ofis içi eşyaların tozu alınır. Masanın üzerindeki laptop bilgisayar ve benzeri elektronik cihazlar özel bezlerle silinir ve vakumlu süpürgelerle fanları temizlenir.  Zemin temizliği de yine zemin temizleyici makinelerle gerçekleşir ve ardından isteğe ve zeminin durumuna göre cilalama yapılır.

Fabrika temizliğinde ise genelde montaj bölümünden başlanarak her tarafı kapsayıcı şekilde temizlik işlemi yapılır. Bu alanda genelde üretim cihazlarının bakımı ön plandadır. Okul temizliği ve hastane temizliği gibi büyük koridorlara sahip alanlarda zemin temizliği ön plana çıkar ve zemin temizlik makinesi kullanılır. Okul için özel hastane için özel kimyasal ürünlerimiz mevcuttur.

Hastanelerde hasta odalarının temizlik hassasiyetine dikkat ederek gerekli temizlik ortamını sağlamaktayız. Hasta odalarının yanı sıra merdivenler, koridorlar hemen hemen bütün bir hastane hijyen testine tabi olur ve dip bucak temizlenir. Okul temizliğinde ise derslikler  tuvaletler TSE damgalı ürünlerce temizliği garanti altına alınır ve salgın tehlikesini oluşturan  unsurlar  edilir. Kartal Temizlik Şirketleri bütün mekanların temizlik garantisini verirken kurumsal yapısı ve her geçen gün büyüyen müşteri kitlesi ile ferah yaşam alanları sunmaktadır. İletişim numaralarımızdan Polat Temizlik Şirketleri hizmetleri hakkında daha geniş bilgi edinebilirsiniz.

 

Eylül 07 2016 / Çarşamba - Polat Temizlik -