0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Kayışdağı Temizlik Şirketi

Kayışdağı Temizlik Şirketi

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Kayışdağı Temizlik Şirketi

<h2>Kayışdağı Temizlik Şirketi</h2>

Kayışdağı Temizlik Şirketi, ülkemizde sektöründeki çözümleriyle tartışmasız liderdir. Kayışdağı Temizlik Şirketi, kullandığı teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde, yaratmış olduğu çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti, daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

Kayışdağı Temizlik Şirketi, müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan, değişik sektörlerden müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir. Kayışdağı temizlik şirketi içinde birçok kuruluş için en önemli sorun olan hizmet ve bilginin kontrolü, ayrıca personel gereksinimleri için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine "Sadece İsteyin" diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

Bizler Kayışdağı Temizlik Şirketi olarak; müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya, çalışanlarımızın ve bizle çalışanların gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız. Bu alanda en büyük avantajımız tecrübe ile beraberinde getirdiğimiz yenilikçi kurumsal yapımızdır.

Birçok alanda İstanbul’un bütün noktalarına hizmet götürürken hedeflediğimiz tek amaç müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmesidir. Bu konuda da en önemli dayanağımız çalışanlarımız ve hizmet politikamızdır.

Geniş ulaşabilir ağı ve teknolojik alt yapısını ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, yangın sonrası temizlik dış cephe temizlik gibi alanlarda kullanan firmamız diğer kamusal alan ve binalarda da en çok hizmet veren şirketlerdendir. Bütün temizlik alanlarına özel ekip ve ekipmanlar ile giden firmamız ürünleri Türk standartları Enstitüsüne uygun olarak seçmektedir. Vakumlu, elektrikli ıslak vakumlu kuru vakumlu, buharlı ve zemin temizleme makinelerinin yanı sıra bez, pas sökücü, su hazneli sprey, paspas, çekçek, ve özel hijyenik karışımlar kullanılmaktadır. Kullanılan ürünler uygulama yapılacak yerde ilk defa kullanılmak üzere paketinden sıfır açılacaktır.

Temizlik hizmeti bir defalık yapılabileceği gibi periyodik olarak da yapılmaktadır. Periyodik temizliklerde firmamızın avantajlarından ve ekstra paket hizmetlerinden yararlanma fırsatı da bulabilirsiniz. Kayışdağı Temizlik Şirketi Ev, ofis, dış cephe, hastane, fabrika, inşaat sonrası ,gemi yat, temizliklerinde ekstra olarak haşere ilaçlama, koltuk yıkama, halı yıkama, havuz temizliği gibi hizmetler sağlamaktadır.

 

 

Temmuz 27 2016 / Çarşamba - Polat Temizlik -