0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Kurtköy Ev Temizliği

Kurtköy Ev Temizliği

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Kurtköy Ev Temizliği

Kurtköy Ev Temizliği lokomotif temizlik hizmetimizdir. Özel ekibimizle uzun yıllardır ev temizliği yapmaktayız ve oluşturduğumuz güven ile referanslarımız bizi diğer temizlik hizmetlerinden ayıran özelliğimizdir. İnsan odaklı, müşteri memnuniyetli çalışma sistemimiz taviz vermeyeceğimiz misyon özelliğimizdir. Kurtköy Ev Temizliği Kurtköy’ün bütün mahallerine hizmet verebildiği gibi Kurtköy dışında da çalışmaktadır. Geniş envanter ve teknolojik alt yapısı 7 gün 24 saat çalışma prensibi oluşmasına olanak sağlamaktadır.

Kurtköy Ev Temizliği sayesinde parkelerinizden perdelerinize, elbiselerden fincan takımlarınıza kadar geniş çaplı bir temizlik hizmetinden faydalanın. Evlerinizin elle ulaşamadığınız her yerine profesyonel makinelerle biz kolaylıkla ulaşalım. Koltuklarınızın tozlarının, halıların kirlerinin, duvardaki lekelerin temizlenmesinin en kolay yolunu Kurtköy Ev Temizliğini seçin.

Kurtköy Ev Temizliğinin hassas bölgelerinden birisi de banyo temizliğidir. Banyo temizliği hijyenik bir şekilde yapılması için eldiven ve başlık takılmak zorundadır. Banyo temizliği yapılırken Giderleri tıkayan saçları oluşan kirleri temizlerken, çöp kutusunu da boşaltırız. Klozet, musluk, lavabo özel dezenfektan ürünlerle temizlenir. Fayans duvar ve tavanda silindikten sonra buharlı makine ile geniş çaplı, mikropları öldürücü bir temizlik yapılmaktadır. Halıların temizliği ise halı temizlik ekiplerimizce özel bir hizmetle yapılmaktadır. Evlerin zeminleri parke kaplı ise kesinlikle su ile yıkama yapılmaz özel karışım ve kimyasallarla parke temizlendikten sonra bakımı ve cilası yenilenir. Evin salonu, odaları vakumlu, vakumsuz makinelerle temizlenir. Camlar masalar tek seferlik bezlerle size özel olarak kullanılır. Ev temizliğinin yanında haşere ilaçlama işlemi de isteğe göre yapılabilir. Haşere ilaçlama işleminde evin en az yarım saat havalandırılması gerekmektedir. Bahçe kapısı ve bahçe genel olarak ilaçlama ve temizliğe tabi olur.

Geleneksel temizlik yöntemleri hem vaktinizi alır hem de gereksiz emek harcamış olursunuz. Komple temizlik işleminizi çok daha uygun fiyatlara ve kısa zamanda bitirmeniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kurtköy Ev temizliği ekspertiz ücreti almadığı gibi olası aksi bir durumda maddi manevi bütün sorumluluğu üzerine alır. Periyodik olarak hizmetlerimizden faydalanırsanız uygun kampanyalarımıza hak kazanmış olursunuz.  Yapılan uygulama sonunda memnun kalmazsanız şikayetiniz yönetim kurulumuzca değerlendirilecek ve hiçbir görüşme ve ürün standartların dışına çıkmayacaktır.

Mayıs 31 2016 / Salı - Polat Temizlik -