0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Kurtköy Fabrika Temizliği

Kurtköy Fabrika Temizliği

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Kurtköy Fabrika Temizliği

Temizlik firmaları artan temizlik talebine karşılık vermek için kurumsallaşmaya ve büyümeye gitmektedir. Bunun en büyük sebebi geniş kapsamlı temizlik hizmetleridir. Temizlik sektöründe sayıları onu geçmeyen çalışanla hizmet vermeye çalışan ve bu pastadan pay almaya çalışan şirketler bulunmaktadır. Bu şirketlerin hizmet vermekte zorlandığı yerlerden biride fabrika temizliğidir. Fabrika Temizliği Geniş ürün kapasitesine ve Teknolojik alt yapıya sahip firmalara ihtiyaç duymaktadır. Küçük çaplı temizlik firmaları bu işin altından kalkamaz. Kurtköy Fabrika Temizliği olarak sektörde yıllardır hizmet vermekteyiz. Bu yüzden sektörün hemen hemen bütün teknik konularına hakimiz. Uygulama öncesi ücretsiz ekspertiz hizmetimizle uygulama süresini ağırlık verilmesi gereken yerleri, uygulamanın püf noktalarını belirleyerek tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

Kurtköy Fabrika Temizliği müşterimiz ile yıllardır periyodik olarak çalışmaktayız ve fabrikalarını ünite, ünite her aşamada daha da üstüne koyarak temizlemekteyiz. Zaten Fabrika temizliğinin en önemli noktası, uygulama yapılacak alanı iyi analiz etmektir. Gerekirse işleyişe karışmaktır. Çünkü yaptığımız hizmet üretime kadar etki etmektedir. Uygulama öncesi yapılan ücretsiz  ekspertiz hizmeti ile hizmet kendini günceller ilk defa gittiğimiz yerleri tanımamıza yardımcı olur.

Kurtköy Fabrika Temizliği olarak uygulamada kullandığımız ana temizleyici makine lavor comfort XS-R 85 UPl ile fabrikanın bütün bölgelerinde temizlik sağlıyoruz.  İnsan sağlığını ön planda tutan çalışma anlayışımız ile fabrikaları yaşanabilir ve çalışılabilir koşullara taşıyoruz. Lavaboların, tuvaletlerin, koridorların temizliği ince bir çalışma ile yapıldıktan sonra asansör ve merdivenler silinir. Gıda üretimi yapılan firmalarda temizlik ürünleri gıdalara zarar vermeyecek şekilde seçilir ve temizlik ona göre yapılır. Daha sonra zemin ve duvar temizliği yapılır. Mobilyaların bakımı da (tozunun alınması) verilen hizmetler arasındadır.

Kurtköy Fabrika Temizliği ile sizde üretime ve kar marjı yüksek projelere zemin hazırlayabilirsiniz. İster bir defalığına isterseniz de periyodik olarak bu hizmetlerde yararlanabilirsiniz. Kurtköy Fabrika Temizliği personellerinizin daha rahat bir ortamda çalışmasında ve fabrika içi düzenin sağlanmasında en etkili rolü oynar. Çalışma öncesi ücretsiz ekspertiz hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Firmamız fabrikaların inşaat sonrası veya dış cephe temizliklerini de yapmaktadır. Diğer hizmetlerimiz için iletişime geçebilirsiniz.

Mayıs 31 2016 / Salı - Polat Temizlik -