0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Ana Sayfa / temizlik / ilceler / Kurtköy İbadethane Temizliği

Kurtköy İbadethane Temizliği

Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0533 257 83 75

Kurtköy İbadethane Temizliği

İstanbul genelinde bulunan ibadethaneler bütün yapılardan daha fazladır dolayısı ile en çok talep gören alanlardan biride ibadethane, cami temizliğidir. Özellikle yaz aylarına doğru oluşan sıcakla birlik de camiler zaman zaman havasız olabilir. İnsan sirkülasyonundan kaynaklı ter ve koku gibi çeşitli etmenlerde caminin manevi havasını bozmasa da ibadet eden insanların olumsuz etkilenmesine neden olabilir. Temizliğin gerek yaşamdaki gerekse dinimizde ki yerini çok iyi bilen Kurtköy İbadethane temizliği Üzerine düşeni eksiksiz yapma ilkesi ve dürüst çalışma vizyonu ile yıllardır hizmet vermektedir. İbadethaneler sürekli hava alması gereken ve periyodik olarak temizlenmesi gereken yerlerdir. Özellikle camilere çorapla girildiği için halıların titiz bir süpürme evresinden geçmesi lazım.

Kurtköy İbadethane Temizliği yeni yapılar başta olmak üzere bir çok cami ile anlaşmalı olarak periyodik temizlik hizmeti vermektedir. Camilerin içi ve dış cepheleri komple bir bakım farklı bir hizmete tabi olur ancak sadece ibadethane temizliği baz alınırsa hizmet ayakkabılık dan başlar en çok rahatsız edici yer ayakkabılık kısmıdır bu yüzden eski kilitsiz ayakkabılıklar camilerin sorunudur. Kokuyu önleyici sprey ve dezenfektanlarla güzelce ayakkabılık silinir daha sonra giriş zemin temizliğine tabi olur. Sonrasında vakumlu süpürge ile cami halısı başta olmak üzere trabzan ahşap süslemeler temizlenir. Tarihi eser camilerin bakımları çok daha farklı bir hizmetle yapılır. Örneğin eski taş ve çini gibi tarihi değerler korunaklı maddelerle silinir. Bu işlemi de uzman ekibimiz her hangi bir zarara meydan vermeden gerçekleştirmektedir. Daha sonra caminin avize ve mihrabı gibi önemli yerler temizlenir. Bir başka noktada minarelerdir minarelerin olduğu yani ezanın okunduğu küçük kabin de detaylı bir temizlikten geçer. Uygulanan her detay manevi bir düstur ve saygı ile yapılır çalışanlarımız ibadethane temizlemenin önemine haiz ve sevabına haris personeller oldukları caminin manevi atmosferini bozucu her hangi bir olumsuzluk yaşanmaz.

Çalışma öncesi ekspertiz raporu, etüt çalışması ve ufak çaplı eğitimin ardından uygulama sonlandırılır. Çalışanların uygulama esnasında iş sağlığı ve güvenliği kriterlerine uymalarına özen gösterilir. Özellikle  cami dış cephe temizliğinde.

 

Mayıs 31 2016 / Salı - Polat Temizlik -